банер

Риба уві сні, якщо приснилася риба

Риба уві сні, якщо приснилася риба

Риба як символ має два основних варіанти тлумачення. У снах риба символізує або доходи, або вагітність.

Перший-він же найчастіше зустрічається-це аспект доходів, прибутку, заробітку. Саме отримання фінансової винагороди за якусь роботу, послугу. Це не скарб, не виграш і не подарунок, а «улов рибалки». Що означає: Ваша праця і послуги в обмін за гідну винагороду.

Особливості тлумачення даного символу: чим більше риба — тим більше дохід.
Багато дрібної риби-це характеристика. Ви отримаєте прибуток від багатьох людей, клієнтів, покупців.

Риба (спіймана), але ви уві сні розумієте — вона вже заснула (риба не вмирає, риба засинає) — такий символ означає, що якийсь джерело, що приносив дохід — завершує своє існування.

Другий варіат.

Риба сниться жінкам до вагітності.

Особливості цього аспекту символу. У таких снах рибок одна-дві. Жінка їх ловить або за змістом сну рибки якимось чином виявляються у неї.

Символ риби часто сниться чоловікам. І майже завжди, як ви розумієте, вказує на те, що справа, якою він почав займатися — принесе дохід. Коли за афірмаціями дивляться проекції можливого майбутнього і хочуть дізнатися, чи варто вкладатися в новий бізнес або погоджуватися на угоду, — риба в снах-відповідях — це кращий індикатор потенціалу бізнесу.

Якщо риба в каламутній або брудній, зіпсованій воді – хвороба.

Дуже велика мертва риба-вказує, що прибутковий проект, бізнес, справа – добігає кінця і припиняє свою дію. Те ж значить і риба на березі (викинута на берег з води).

Можуть приснитися маленькі рибки, мальки – це символічне відображення сперматозоїдів (особливо, якщо вони в посудині), і якщо жінці присниться, що вона зловила маленьку рибку, будь вона в посудині або річці – сон так само до зачаття, запліднення. Звичайно, хороший знак-коли вода чиста, прозора.

Приготована риба уві сні

має різні значення.

Якщо вона смажена і велика — зростання добробуту.

Смажена і дрібна — багато будете працювати, але дохід буде не великим.

Готувати рибу уві сні означає, що ви будете якимось чином розпоряджатися заробітком.

Чистити рибу-виправляти якісь помилки, допущені в роботі або інше значення — готуватися «здійснювати задумане». (Не дуже милозвучно, але сенс в загальному такий).

Потрошити рибу-займатися непорядною справою заради заробітку.

Є, їсти рибу, до зростання матеріального достатку і здійснення бажань! Чим смачніше і більше була уві сні риба, тим краще.

Варена риба-знак повільності в справах.

Заморожена риба-застій у справах. Добре, коли рибу дістають з заморозки. Справа і в житті знову стане просуватися.

В’ялена, солона і копчена риба — знак авантюр в справах, нестандартних рішень питань.

Червона риба (якщо вона красива) — стабільний достаток, матеріальне благополуччя, риба з ікрою — великі доходи і подальше процвітання.

Синя риба-до народження хлопчика з особливими талантами або даром.

Чорна риба-приховані з якої-небудь причини доходи.

Щука-конкурент в роботі. Далі за сюжетом сну визначте, що між вами станеться.

Сом, якщо не нападає-великий куш.

Говорить риба-до інтуїтивних припущень, що вказує на сенс того, що відбувається у Вашому житті.

Якщо уві сні риба кусає, нападає — загроза вашому становищу і статусу. Якщо в такому сні вона заподіє вам будь-якої шкоди, ви отримаєте травму — ваші плани не здійсняться і це надовго вас виб’є з колії.

Різати і обробляти рибу на шматки — своїми руками занапастити якусь справу. Може і не своє. Може і не з хорошим умислом.

Якщо вбити рибу-крах справи. Іноді жінки, які наважуються на аборт напередодні у снах бачать, що» вбивають » рибу.

Якщо голову відрізати або просто голову риб’ячу бачити — прибрати з дороги того, що є головним в проекті, справі. Це може бути і символічне вказівку, дивлячись чого стосується в реальності ваше сновидіння.

Годувати рибу-здійснювати дії, які дозволять реалізуватися вашим планам і благополучно здійснювати діючі.

Рибки кольорові і дуже красиві – вас чекають подарунки.

Якщо рибка строката, красивого кольору з переливами — рідкісний шанс, щасливий випадок, подарунок долі, виконання заповітного бажання.

Золота рибка-рідкісне везіння і здійснення бажання.

Сон, в якому ви взяли рибку в руки і вона у вас в долонях – провісник щасливої події, рідкісної удачі.

Збирати рибу, а не ловити — отримаєте доходи, зароблені кимось. Це може бути і вказівкою на виграш, випадкове отримання вигоди.

Якщо ви руками ловили рибу-досягнення, прибуток, — все це тільки залежить від вас і лише ваша заслуга. А сон, в якому ви руками зловили рибу – провісник щасливої події, рідкісної удачі.

Мережею зловити рибу уві сні-не тільки реальна можливість отримати хороші доходи, а й потенціал на майбутнє. Тобто, ви і далі можете продовжувати в тому ж дусі (дивіться, чим зараз займаєтеся або плануєте), і ваша справа в подальшому буде так само прибутковим і прибутковим.

Якщо сачком ловили рибу-значить потенціал значно скромніше.

Вудкою-разова угода. Якщо приснилося, що ви зловили рибу на вудку – досягнення мети, до якої ви йшли.

Чоловікові ловля риби сниться до прибутку і доходів. Риболовля в сновидінні вказує на грошові проекти. Чим більше риба — тим більше дохід.

Риба у відрі вказує на доходи в сім’ї.

Дохла і мертва риба означає повний провал планів і крах надій, замість очікуваних заробітків. Таке ж значення і у символів, якщо риба тухла, гнила. В цьому випадку провал з вашої власної вини, через нерішучість і зволікань.

З хробаками риба уві сні вказує на підступи недоброзичливців, які не дозволили вам здійснити задумане.

Віддавати таку рибу або викидати — буде можливість позбутися від проблем, а ось віддати або відпускати рибу спійману і хорошу — позбутися заробленого і досягнутого за своєю власною ініціативою.

Якщо вагітній сниться, що вона народила рибу, сон може означати слабке здоров’я малюка або передчасні пологи.

Магікум-проект онейронавтів

Практика усвідомлених снів (ОС)

У всіх снах є вказівка на час реалізації. З чого починати вивчати свої сни?  Вебінар «час у снах» — як визначити, коли збудеться сон — тут

Якщо у вас є питання, пишіть їх в коментарі до цієї статті!
Нижче на сторінці після статті в каруселі реальні історії учасників проекту.

Передбачення про майбутнє України (у додатку через тег «пророцтва»)

Як побачити майбутнє самому (все для практики віщих снів в додатку)

Прямі ефіри Тлумачення снів

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

Показать больше
Фея