Сонник бачити уві сні

Сонник бачити уві сні

Сонник дивитися … Сонник бачити побачити дивитися уві сні

Сам по собі процес бачення у снах означає сприйняття образів, символів, і як це не дивно – ЗНАННЯ. Сновидящим, онейронавтам, досвідченим практикуючим, іноді випадковим везунчикам, інформація у снах може приходити (надходити) як ЧИСТЕ ЗНАННЯ. У більшості ж випадків – всі дані “зашифровані” в символах.

Отже, якщо ви БАЧИТЕ у снах чисті відомості про події, явища, дії і вчинки людей, вам потрібен не сонник, а сторінка з АФФІРМАЦІЯМИ СНІВ – це для практикуючих усвідомлені сни. Якщо ви не маєте наміру практикувати їх, а хочете просто побачити віщий сон, наприклад про майбутнє, вам на на сторінку ВІЩИХ СНІВ проекту Магікум.

Сонник смотреть

Всі, хто заглянув сюди для тлумачення, розшифровки значення сну, заходите в Сонник Магікума – де весь архів зі звітів нашої групи, який збирався десятиліттями і кропітким аналізом рознесений за категоріями, дат, фактів і визначень …

Ще є Источник – його збираємо МИРОМ, за допомогою наших дорогих і шановних, невтомних і допитливих модераторів, авторів і відвідувачів.

Ще є одне затишне і популярне містечко на сайті – це БЛОГИ МАГІКУМА. Тут все відриваються по повній: пишуть, висловлюють свою думку, відточують майстерність в тлумаченні, відкриваючи при цьому свої власні здібності в розумінні світу снів.

У всьому цьому легше розібратися з книгами проекту, – там вся інформація систематизована.

І … перейдемо до тлумачення символу, який ви, в принципі, “заглянули” подивитися. Отже.

Кращий сонник рунета. І склала його ось ця ЛЮДИНА (читайте за посиланням).  За що його – сонник – вважають найкращим на просторах Рунета👌💫

Бачити уві сні..

Вулицю. Сон, в якому вулиця широка, чиста, красива говорить про успішний рух ваших справ в найближчому майбутньому. Чим ширша і довша вулиця, тим довше продовжиться такий період вашого життя. Бачити вулицю уві сні вузьку, брудну або темну і криву з вибоїнами – до перешкод у справах. Йти по вулиці – рух справ. Підмітати уві сні вулицю – усувати проблеми, що заважають просуванню.

Сніг уві сні чистий що іскриться на сонці – зміни у вашій долі на краще. Білий сніг уві сні на щастя. Чим біліший він і красивіший, тим радісніші і щасливіші ваші майбутні зміни. Сон, в якому ви бачите багато снігу – до прибутку та здоров’ю.

Сонник дивитися

Сон про багнюку сниться до ганьби або хвороби. Уві сні впасти в багнюку- безчестя, публічна ганьба. Ходити по грязі до невдач і важкого періоду переживань. Ходити босоніж по грязюці – сильний стрес через скандал. Ноги в грязі – до хвороб через переживання і стресів. Багнюка на дорозі означає, що в найближчому майбутньому вас чекає публічний скандал і ганьба. Але, такий сон – знак завчасний. Якщо ви знаєте про що мова, або зможете визначити, де вас чекають такі неприємності, спробуйте самоусунутися.

Бачити уві сні красивий ліс знак хорошого періоду в житті, благополуччя і радості. Важливо, що саме ви робили у лісі уві сні. наприклад, гриби збирати в лісі – до достатку та прибутку.

Якщо присниться темний ліс, густий, безпросвітний або важкопрохідний, сон до печалі, засмучення і тривог. В таких снах завжди бувають додаткові символи, що вказують на певні ситуації в житті.

Сонник дивитися

Уві сні підлога брудна означає нещастя і розлад у родині. Дивлячись, звичайно, який бруд і в яких кімнатах. Наприклад, вода на підлозі сниться до неприємностей і переживань, які стосуються сім’ї і домочадців. Щоб вам було зрозуміліше сенс цього символу в сновидіннях – вода – це емоційний фон, а підлога – стійкість положення, фундаментальні основи. Якщо об’єднати ці два символи, вийде, що в своєму сні ви побачили свої переживання через хитке, нестійке положення. Добре, якщо вода була чистою, нехай навіть холодною. Це означає, що тривоги ваші пройдуть.

Могили на кладовищі сняться до незавершеної справи, яка вас турбує або почуття провини. Хоча правильніше буде сказати – щось із минулого, що до сих пір вам не дає спокою.

Сонник дивитися

Сон про міст віщує вам великі зміни. Міст через річку – символізує перехід від одного способу життя до іншого. Значні зміни. Міст уві сні переходити – дуже хороший знак. Ви зможете подолати всі перешкоди і досягти своєї мети. Крім того, сама доля та обставини сприятимуть вам. Йти по мосту уві сні – знак удачі в важкій справі. Які б не були обставини, ви зможете здійснити задумане. Головне, щоб до кінця вашого сну, міст не зруйнувався або ви не впали з нього.

Поле уві сні символічно відображає перебіг вашого життя, основні зміни і ваше бачення і відчуття майбутніх подій. Цікаво, але поле зазвичай сниться, коли видно прийдешні події, а не минулі або теперішні. Наприклад, бачити уві сні поле квітів – до щастя, радості та благополуччя. Зелене поле до задоволень в житті і передчуття здійснення надій. Ходити по такому полю – до любові, здоров’я і безтурботності. Поле пшениці у ві сні до багатства і благополуччя. Зоране поле сниться до прийдешньої великої удачі і багатства. Картопляне поле – ваша наполеглива праця дозволить вам жити безбідно.

Сонник дивитися

Сон про зерно віщує щастя, надії які збуваються, великий достаток і благополуччя. Звичайно, якщо в сюжеті сновидіння немає загрозливих знаків, коли зерна зіпсувалися, потемніли, згнили або пропали – це до втрат і збитків. Бачити уві сні зерно пшениці до багатства, яке ви отримаєте завдяки справі, якою займаєтеся не лише заради роботи, а й любите її! Зерна кави уві сні (так само як і кавові зерна) – сняться до отримання заслуженого задоволення, причому такого, як ви хотіли, про що думали і мріяли. Зерна граната уві сні – до положення у суспільстві і спроможності. Бачити уві сні багато зерна – до великих доходів і забезпеченого життя.

Кукурудза у ві сні означає, що ваше життя благополучне і забезпечене. У всіх сенсах. Причому і ви і ваша сім’я в достатку і здоров’ї. Качан кукурудзи бачити уві сні – до результатів конкретної справи або проекту. Який качан або качани – такі і результати. Збирати кукурудзу уві сні до зростання ваших доходів, а так само може передвіщати здійснення заповітного бажання. Бачити уві сні кукурудзу варену – до того, що ваш достаток грунтується на минулих доходах.

Сонник дивитися

Коса з волосся символізує силу, енергію, можливості і порядок у всьому цьому. Плести коси уві сні, значить приводити думки і справи в порядок, знати, чого хочеш. Якщо чоловікові сниться, що дівчина плете косу – значить, вона для себе прийняла рішення щодо нього.

Сон про ягоди означає чуттєві, емоційні реакції на події, як правило, в особистих відносинах. Збирати уві сні ягоди – до несерьозних стосунків і недовгому роману. Їсти стиглі, солодкі ягоди – насолода, приємне спілкування.

Программа Исполнения Желаний начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Все свои эфиры я провожу в своем аккаунтеinstagram.com/sonnik_magickum …почти каждый день.

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник рыба снится Толкование сна

  Сонник рыба снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник Рыба снится или к доходам или к беременности⠀2 ⠀Второй вариантРыба снится женщинам к беременности3 Приснилась рыба во сне4 Женщине рыба снится5 Приготовленная рыба во сне имеет разные значения Сонник рыба снится. Сонник проекта Magickum основан на анализе сбывшихся снов, [...]

  Гороскоп для Скорпиона Золотой октябрь

  Гороскоп для Скорпиона Золотой октябрь

  Содержание1 Для многих из вас откроется перспектива повышения в должности2 Приготовьте список из 12 желаний3 История одного Скорпиона: Гороскоп для Скорпиона Золотой октябрь. Скорпион в октябре будет как никогда нацелен на творческое содружество и взаимовыгодное укрепление перспективных [...]

  Если снятся волки сбывшиеся сны

  Если снятся волки сбывшиеся сны

  Содержание1 Мне вот недавно снился волк2 Сон про волка и крота Сон и реализация3 Если снятся волки4 Обсуждение снов про волков на Форуме Если во сне гонится стая волков Если снятся волки сбывшиеся сны. Сбывшиеся сны участников проекта. Я в шоке вообще! Проходила программу “отток [...]

Показать больше