Сонник Сниться вагон Тлумачення сну

Сонник Сниться.

Вагон у снах, є символом, який прямо або опосередковано пов’язаний з символікою потяга.

Однак, в той же час, існують деякі нюанси, які також присутні, якщо в сновидінні фокус уваги сконцентрований на якомусь конкретному вагоні. Вагон, як правило, вказує на ситуацію, яка вже визначена навіть в часі. Настільки жорстка проекція таких сновидінь.

Такі ситуації називаються в тлумачення снів жорсткими ще й тому, що потяги ходять по колії і за розкладом. Іншими словами, складуться певні обставини, які зумовлять події сновидіння.

Найчастіше поїздки в вагонах поїздів синхронізовані з ситуаціями в житті, які стосуються роботи і реальних поїздок на довгі відстані. У тому числі і в переносному сенсі в розумінні “довгого шляху” в якійсь справі. Також вказівка йде на якусь соціальну ситуацію: це не стосується якихось суто особистих справ людини, яка бачить сон, а саме зовнішніх.

А ось додаткова характеристика самого вагона в сновидіннях пов’язана зазвичай або з людьми, які будуть присутні в певних обставинах або ситуаціях, або з часом.

Часто у снах бачать номер вагона – це є символом часу.

Тлумачення символів чисел дивіться в окремій статті.

Люди, які були присутні в вагоні, якщо це не були випадкові попутники, є реальними людьми в ситуаціях вашої взаємодії з ними. Інформація про випадкових попутників, як правило, уві сні пряма.

Сновидіння, в яких вагони потяга товарні, тобто призначені для перевезення якихось вантажів, найчастіше вказують на фінансову сферу: можливість або неможливість отримання доходів.

Тут треба враховувати символи, розшифровуючи тип і вміст вагона. У будь-якому випадку позитивною характеристикою такого сну будуть наповнені вагони. Порожні ж вагони – це вказівка на те, що якась планова справа не приносить очікуваних результатів, або прибутку. Хоча ви можете і за ідею попрацювати, якщо вона для вас важлива.

Якщо ж вагон відчепили, він стоїть або відкочується назад – то такий сон означає, що в якийсь момент все в житті зупиниться і замість очікуваного руху настане повна зупинка. Сни про відчеплені і вагони які зупинилися сняться тоді, коли люди втрачають роботу, або у них йде повне скасування всіх планів, які на перший погляд були просто залізними.

Комфортність, краса вагонів може вказувати на обставини в житті. Тобто, чим кращий, комфортніший і дорожчий вагон, тим більш сприятливі умови в життя з точки зору фінансів і забезпеченості.

Якщо уві сні видно порожню платформу без вагона, то такий символ означає, що якусь справу, за умови, що це платформа рухалася, ви можете здійснити тільки за рахунок своїх здібностей і знань. Та й дати вам для цього ніхто нічого не зможе: для реалізації вашої мети. Все, що вам треба – знаходиться в вашому розпорядженні або є вашим власним потенціалом.

Синоніми: вагонетка


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".