Сонник Бачити уві сні поле

Сонник Бачити уві сні поле.

Поле уві сні символічно відображає перебіг, хід вашого життя. Основні зміни і ваше бачення і відчуття майбутніх подій. Цікаво, але поле зазвичай сниться, коли видно прийдешні події, а не минулі або справжні. Наприклад, бачити уві сні поле квітів бачити на щастя і радості, благополуччя.

Зелене поле до задоволень в житті і передчуттям надій, які можуть здійснитися. Ходити по такому полю – до любові, здоров’я і безтурботності. Поле пшениці уві сні до багатства і благополуччя. Зоране поле сниться до прийдешньої великої удачі і багатства. Картопляне поле – ваша наполеглива праця дозволить вам жити безбідно. Кукурудзяне поле уві сні означає зростання добробуту і виконання задуманого. Поле соняшників – до взаємної любові і сильної прихильності.

Сонник Бачити уві сні поле

До благополуччя і багатства, якщо сніг білий і пухнастий.

Футбольне поле уві сні – незабаром вам запропонують цікаву справу, яка може бути як дуже вигідною, так і навпаки. Про це варто судити по контексту сну.

Бачити уві сні ромашкове поле – можуть бути два тлумачення. Залежно від життєвої поточної ситуації, так що судіть самі. Перший – у вас може з’явитися нездужання. Другий – невпевненість в майбутньому через партнера, кохану людину.

Поле тюльпанів сниться до нової любові. Зазвичай, до першої любові з дуже зворушливими взаємовідносинами і трепетними почуттями.

Сонник Бачити уві сні поле

Сон про посадженому полі ананасів

Насправді перед будинком на момент сну починався пустир, дике поле. сон. Стою на вулиці перед цим пустирем і бачу, що влада засадила землю ананасами. Бачу вдалині сільгоспмашини копають землю. Ціле поле ананасів. Було темно, пізно. У щоденнику не можу знайти сон, переглянути дату сновидіння. З пам’яті, снився приблизно кілька років тому, коли про плани забудови пустиря мені було невідомо.

Здійснився минулого літа. Пустир почали активно забудовувати, дороги вже готові, решта або поки що залишається диким полем, або огороджено будівельним парканом з активним будівництвом. Влітку змінила маршрут ранкових собачих прогулянок, почали гуляти цим районом, що будується. Символи машин далеко, що копають землю, реалізувалися буквально. Символ ананас програвся як приємний процес “жироспалювання” через пробіжки з собакою. Мабуть, особисте сприйняття ананаса як смачного фрукта, від якого ще й худнуть.

Я, виходить, бачила вузьку смужку поля перед собою, а вдалині видимість була не дуже, було просто знання, що влада орає землю, тобто. процес посадки продовжується. Що саме садили вдалині, насіння чи саджанці, акценту не було. Те, що виросло прямо переді мною, було ще недозрілим, але плоди були вже сформувалися. Сильно здивувалася уві сні, що у нас, як з’ясувалося, досить спекотно для встигання ананасів.

Насправді ананаси не ростуть. Готувалася цими ананасами пригощатися, коли встигнуть.
Ананаси, як зрозуміла ще символ часу, найспекотніша пора року. Спочатку думала, що ананасом показали сам факт забудови, план там якийсь цікавий. Думала, екзотичність фрукта в екзотичності архітектури. Але не збігалися відчуття від ананасів уві сні та від плану забудови насправді. І плюс, уві сні поруч стояв знайомий чоловік, ми з ним удвох дивилися на ананаси. Насправді цього чоловіка майже щодня зустрічала на тих пробіжках, він там ранкову зарядку робив і нашагував рекомендоване крокоміром. Тобто. він, можна сказати, теж займався схудненням.

Здрастуйте, Літо! Знаєте, що я думаю щодо того, чому іноді садять те, що може …. не дозріти, не дати плодів. Ризик, мабуть. Коли дід посадив для мене гай бананів, я теж боялася, що вони не дозріють, але вони дозріли. У другому сні у знайомого банановий гай не дав плодів, тому і в реалі він зазнав збитків замість очікуваного прибутку. Так що запасайтеся попкорном і продовжуйте спостереження, не дарма таким результатом показаний проект. Можливо і таке, що плід, що сформувався, погублять ….. погодні умови, або приморозить ….

Синоніми слова “поле”: степ, луг, поле


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".