банер банер банер банер банер

Сонник голий Тлумачення сну

Сонник голий Тлумачення сну

Сонник голий Тлумачення сну.

Бачити самого себе голим уві сні  або до скандалу, або до гучної слави і сумнівної репутації. У всякому разі — для інших.

Якщо ж ви, в такому сні себе прекрасно почували, це значить, що вас ваше становище цілком влаштує. Навіть якщо ім’я буду схиляти. Якщо ваша нагота вас засмутить чи буде гнобити будь-яким чином, то ваш сон до засмучення і почуттю сорому.

Оголені частини тіла, які вас бентежать в такому вигляді уві сні, обіцяють вам невдачі публічного характеру. Принаймні, про ваші діх знатимуть люди і … їх лихослів’я не змусить себе чекати.

Бути голим в лазні і насолоджуватися перебуванням там … До речі, як і миттям в будь-якій водоймі, будь воно природного, або штучного походження, до задоволень і успіхів в житті, які прийдуть на зміну неприємностей та переживань.

Сонник голий
Якщо ж ви уві сні, ви були з кимось конкретним тет-а-тет в оголеному вигляді, сон означає одкровення перед цією людиною.

Голі красиві, спокусливі, знайомі люди, у снах, де немає загрозливих символів, сняться до відвертих розмов, визнанням. Якщо це була людина протилежної статі – до відкритості почуттів.

Якщо голий чоловік був негарний, його нагота бентежила, або була не до ладу, сон може означати хворобу або ганьбу. У рідкісних випадках – смерть. Але в таких снах є ще додаткові символи, що вказують на “кінець”.

Голий, оголений чоловік сниться до відкритості його почуттів до вас. Незабаром він захоче вам відверто сказати про свої стосунки. Дивіться, що саме оголено, і як він та ви себе при цьому відчували. Це буде хорошою підказкою до розгадки вашого сну.

Таке тлумачення, не має відношення до чоловіків-синам або батькам, або родичам. В цьому випадку голі чоловіки – символ хвороби та беззахисності перед обставинами.

Бачити уві сні красивого голого немовля – до радості, некрасивого – до клопотів. Бачити свою дитину голою – до переживань, майже завжди вказує на ситуацію, в якій ваша дитина виявиться беззахисною в тій чи іншій мірі.

Голий мрець, небіжчик, який помер уві сні, означає, що ви потрапите в незручну ситуацію і не зможете отримати те, на що сподівалися.

Порожній або, як ще кажуть “голий” стіл сниться до розладу у відносинах, непорозуміння і небажання спілкуватися, контактувати або мати зв’язки. Зазвичай в таких снах, хтось когось уві сні очікує, або зустрічає в якості господаря. Якщо стіл порожній, його не встигають накривати в поспіху або з якоїсь іншої причини, сервірувати і так далі, сон означає, що відносини між персонажами сну в реальному житті натягнуті, немає довіри і щирого бажання зустрічей і спілкування.

Голий живіт, якщо він в сні красивий і вам подобається – символ благополуччя. Якщо що-небудь вас уві сні насторожує, лякає або є будь-які негативні аспекти щодо цього символу, сон віщує страх за життя, небезпечну ситуацію.

Сонник голий
Сниться голий, оголений, роздягнений Тлумачення сну

Сни, в яких будь-хто оголює груди, означає бажання близькості і відкритості своїх почуттів. Коли чоловік уві сні з відкритими грудьми, і ви бачите його таким, сон означає, що саме ця людина готова в даний момент визнати, що до вас небайдужа. Зазвичай такі сновидіння бачать можливі або потенційні партнери. Люди між якими «пробігла іскра» або виникла хімія відносин.

Жіноча ж голі груди – символ сексуальності, бажання близькості, інтимних відносин. В такому сні, треба звернути увагу на сюжет: жінка сама оголила груди, значить вона в якомусь сенсі себе пропонує або по крайній мірі не проти відносин. Якщо чоловік їй «допоміг» уві сні, значить він її бажає, хоче і буде намагатися влаштувати зустріч і «перейти на ти».

Якщо чоловікові сниться гола, оголена жінка, сон означає великі неприємності, пов’язані майже завжди з обманом і його розкриттям.

Жінці, бачити себе уві сні голою – до ганьби і приниження. Іноді цей символ означає інші тлумачення, але залежить це також від сюжету сну, тому дивіться його окремо в соннику. 

Голий зад майже завжди символізує обмежені обставини і незручне становище в зв’язку з якимись подіями, або обставинами. Почуття сорому, недоречності, і дуже часто незручність через відсутність коштів.

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник Цвет приснился Цветные сны

  Сонник Цвет приснился Цветные сны

  Содержание1 Бесцветные сны2 Снится белый, черный, синий, зеленый, желтый, красный3 Сонник Цвет приснился Цветные сны4 Сны Обсуждение Сонник Цвет приснился Цветные сны. Цвет настроения. Знаете чем отличаются цветные сны от черно-белых? Цвет во сне передают с собой гамму эмоций.⠀Яркие (красивые) [...]

  Волчья натура сбывшийся сон про волков

  Волчья натура сбывшийся сон про волков

  Содержание1 Волчья натура сбывшийся сон про волков2 Еще сбывшийся сон про волков…3 Реализовался сон про волков очень неприятно4 Обсуждение снов и толкование 5 овчарок и Круг Защиты Сбывшийся сон 5 Толкование сна: Волчья натура сбывшийся сон про волков. Сон и история участника проекта: моя [...]

  Сонник куртка снится Толкование сна

  Сонник куртка снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник куртка приснилась2 Сонник куртка Обсуждение форум Сонник куртка снится Толкование сна. Куртка – это верхняя одежда и потому почти всегда указывает на ситуации и события в социуме. Так же куртка это еще и символ времени. По одежде во сне почти всегда можно сказать, в [...]

Показать больше