Сонник голий Тлумачення сну

Сонник голий Тлумачення сну.

Бачити самого себе голим уві сні  або до скандалу, або до гучної слави і сумнівної репутації. У всякому разі — для інших.

Якщо ж ви, в такому сні себе прекрасно почували, це значить, що вас ваше становище цілком влаштує. Навіть якщо ім’я буду схиляти. Якщо ваша нагота вас засмутить чи буде гнобити будь-яким чином, то ваш сон до засмучення і почуттю сорому.

Оголені частини тіла, які вас бентежать в такому вигляді уві сні, обіцяють вам невдачі публічного характеру. Принаймні, про ваші діх знатимуть люди і … їх лихослів’я не змусить себе чекати.

Бути голим в лазні і насолоджуватися перебуванням там … До речі, як і миттям в будь-якій водоймі, будь воно природного, або штучного походження, до задоволень і успіхів в житті, які прийдуть на зміну неприємностей та переживань.

Сонник голий
Якщо ж ви уві сні, ви були з кимось конкретним тет-а-тет в оголеному вигляді, сон означає одкровення перед цією людиною.

Голі красиві, спокусливі, знайомі люди, у снах, де немає загрозливих символів, сняться до відвертих розмов, визнанням. Якщо це була людина протилежної статі – до відкритості почуттів.

Якщо голий чоловік був негарний, його нагота бентежила, або була не до ладу, сон може означати хворобу або ганьбу. У рідкісних випадках – смерть. Але в таких снах є ще додаткові символи, що вказують на “кінець”.

Голий, оголений чоловік сниться до відкритості його почуттів до вас. Незабаром він захоче вам відверто сказати про свої стосунки. Дивіться, що саме оголено, і як він та ви себе при цьому відчували. Це буде хорошою підказкою до розгадки вашого сну.

Таке тлумачення, не має відношення до чоловіків-синам або батькам, або родичам. В цьому випадку голі чоловіки – символ хвороби та беззахисності перед обставинами.

Бачити уві сні красивого голого немовля – до радості, некрасивого – до клопотів. Бачити свою дитину голою – до переживань, майже завжди вказує на ситуацію, в якій ваша дитина виявиться беззахисною в тій чи іншій мірі.

Голий мрець, небіжчик, який помер уві сні, означає, що ви потрапите в незручну ситуацію і не зможете отримати те, на що сподівалися.

Порожній або, як ще кажуть “голий” стіл сниться до розладу у відносинах, непорозуміння і небажання спілкуватися, контактувати або мати зв’язки. Зазвичай в таких снах, хтось когось уві сні очікує, або зустрічає в якості господаря. Якщо стіл порожній, його не встигають накривати в поспіху або з якоїсь іншої причини, сервірувати і так далі, сон означає, що відносини між персонажами сну в реальному житті натягнуті, немає довіри і щирого бажання зустрічей і спілкування.

Голий живіт, якщо він в сні красивий і вам подобається – символ благополуччя. Якщо що-небудь вас уві сні насторожує, лякає або є будь-які негативні аспекти щодо цього символу, сон віщує страх за життя, небезпечну ситуацію.

Сонник голий
Сниться голий, оголений, роздягнений Тлумачення сну

Сни, в яких будь-хто оголює груди, означає бажання близькості і відкритості своїх почуттів. Коли чоловік уві сні з відкритими грудьми, і ви бачите його таким, сон означає, що саме ця людина готова в даний момент визнати, що до вас небайдужа. Зазвичай такі сновидіння бачать можливі або потенційні партнери. Люди між якими «пробігла іскра» або виникла хімія відносин.

Жіноча ж голі груди – символ сексуальності, бажання близькості, інтимних відносин. В такому сні, треба звернути увагу на сюжет: жінка сама оголила груди, значить вона в якомусь сенсі себе пропонує або по крайній мірі не проти відносин. Якщо чоловік їй «допоміг» уві сні, значить він її бажає, хоче і буде намагатися влаштувати зустріч і «перейти на ти».

Якщо чоловікові сниться гола, оголена жінка, сон означає великі неприємності, пов’язані майже завжди з обманом і його розкриттям.

Жінці, бачити себе уві сні голою – до ганьби і приниження. Іноді цей символ означає інші тлумачення, але залежить це також від сюжету сну, тому дивіться його окремо в соннику. 

Голий зад майже завжди символізує обмежені обставини і незручне становище в зв’язку з якимись подіями, або обставинами. Почуття сорому, недоречності, і дуже часто незручність через відсутність коштів.

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".