Сонник Їжа їсти кусати відкушувати уві сні

Сонник Їжа їсти кусати відкушувати уві сні… У кінці статті, як зазвичай, будуть сни які збулися від учасників проекту.

Загальне розуміння символа різної їжі уві снах — це можливість отримати необхідне задоволення. Їжа у снах показує можливість задовольнити деякі із своїх потреб. Вони можуть стосуватися різних аспектів життя. Так само через такі символи уві сні можна побачити власне сприйняття події, взаємовідносин, ситуацій і положення, у якому ви опинитеся.

У таких снах потрібно звертати увагу на компанію людей, з якими ви їли їжу, або обстановку. Це і буде підказкою до того, в якій сфері вашого життя ви отримуєте задоволення або навпаки, не отримуєте його. Тобто вас щось не влаштовує.

Оскільки їжа є базовою потребою задовольняти голод, дуже часто вона символізує необхідність у будь-якому задоволення власних потреб.

Сонник Їжа їсти кусати відкушувати уві сні …

У більшості випадків перші і другі страви вказують на відносини з близькими людьми, взаємини у будинку та з родичами. Якості таких страв уві сні, характеризують нестачу енергії, здоров’я, психологічного стану.

Солодкі страви, або будь-які солодощі — це емоційне, 

чуттєве задоволення, і вони, як правило, характеризують особисті відносини з ким-небудь.

Смачна їжа — це вказівка, що ви отримуєте все необхідне, те що очікуєте. Інколи даже більше чим очікуєте, якщо смак їжі був приголомшливим та вишуканим…

Уві сні смачна їжа, трапеза, особливо в компанії приємних вам людей, гідного суспільства, під час їжі — пряма вказівка на ваш успіх у справах і відчуттях “смаку життя” у всіх його аспектах. Таке відчуття дублює події повного достатку і благополуччя у житті.

Смачно поїсти уві сні

— знак дуже сприятливих обставин і  благополучного життя. Чим більше уві сні смачної їжі, тим краще. такий сон означає достойне і благополучне життя та життєві радості.

Якщо їжі вам було достатньо, значить ви отримуєте підтримку, тепло, енергію, емоції у повній їх мірі. Як ви самі розумієте, все це знаходиться в деякій залежності від людей, з якими вас зведе доля. 

Якщо їжі було недостатньо, значить у вашому житті ви не отримуєте достатньо того, чого очікуєте від відношення з якою-небудь людиною.

Бажання їсти уві сні може змінити ваше життя. Дуже добрим знаком буде, якщо ви змогли знайти собі їжу уві сні та поїсти. І навпаки.

Переїсти, обїстися  уві сні …

Їсти вдосталь, досхочу — до задоволення. Проте, якщо уві сні ви переїли, обїлися — сон до втрат та збитків. Якщо уві сні ви відчули перенасичення, то і у житті ви перенаситетесь деяким обставинами.

Обїдки у снах — до неприємностей і смутку. Їсти їх уві сні, до хвороби.

Бачити інших людей за їжею, трапезою, бути з ними разом під час їжі — означає що сон віщує швидкі вісті про людей, які будуть для вас важливими, мати для вас значення та грати роль у вашій долі та житті.

Якщо їжа була холодною, тоді як сама страва повинна була бути гарячою, то у житті відносини з кимось, скоро зупиняться. Як правило — це персонаж сну. Їсти холодну їжу уві сні, означає попередження. Вам не слід покладатися та довіряти деяким людям. Ви можете постраждати від такої сліпої довіри. 

Якщо уві сні ви побачили, що вашу їжу забрали, віднесли невчасно, якимось чином вам ї не дали, то майте на увазі, поруч з вами є люди,які хочуть забрати ваш “кусок хліба”. Те ж саме означає сон, у якому ви втратили свою їжу, продукти або вони кудись поділися. 

Їжа на столах, тобто накритий стіл — знак забезпеченості, впевненості, благополуччя. Чим краще сервірований та накритий стіл, тим більш стабільним буде ваше положення у житті.

“Бідний стіл” — до незадоволеності, хвилюванням, мізерного існування

Пустий стіл — знак незгоди, сварки

Страви кухні: каша…

Каша у снах, означає клопоти, труднощі і неприємні моменти у спілкуванні. У більшості снів з кашею що-небудь відбувається. Неприємне. І такі сни віщують  утруднення у справах. Часто до хвороб, якщо уві сні, ви її їли.

Якщо каша була смачною, то сон до одужання для хворої людини. А для здорової, сон обіцяє деякий дохід. Особливо добре, якщо каша була з маслом — це сон достатку та доходу. Чим більше каші, тим краще. Дохід буде високим.

Варити, готувати, приготувати кашу — до затії справи, про яку ви у наслідку пошкодуєте. Ви довго будете розбирати неприємності.

Зіпсована, підгорівша, пересолена каша — до збитків, замість очікуваного доходу.

Дивіться окремо символи та значення про їжу у ресторанах, барах та кафе. 

Їжа у столовій уві сні вказує на вимушене виконання деяких обов’язків, які не принесуть вам користі або результатів. 

 

Екзотичні страви та делікатеси…

Бачити їх уві сні, побувати або їсти, до незвичних, неординарних обставин або пропозицій. Якщо вам, у вашому сні, довелося таку їжу пробувати, то важливо якою вона була на смак. Чим смачніша їжа, тим краще. Характеристика смаку буде синхронно з вашими  емоціями в момент події. Загальний сенс таких символів: “не таке як завжди… задоволення, задоволення від події або обставин”.

Купувати їжу, продукти…

Якщо у житті не можете собі дозволити все, що хочете бачити на своєму столі, то такий сон до доходів. Для забезпечених людей, покупка їжі означає збитки. Особлива поганим являється сон, у якому ви бачили як розплатилися за куплену їжу. Такий сон буде означати збитки, втрати, особливо у особистому житті. 

Смак їжі, страви…

Якщо страва, яку ви куштували була несмачною — це вказує на зіпсовані відносини, погані відносини по відношенню до вас, незадоволення.

Різна погана їжа уві сні — до ситуації у житті, коли ви будете не задоволені. Якщо ви їли таку їжу в компанії з конкретною людиною, сон означає, що ви від відносин з ним відчуваєте пустоту, розчарування.

Зіпсована, підгорівша, гірка, тухла їжа і страва уві сні з цвіллю — до смутку та невдач.

Цвіль уві сні…

Вказує на те що ви упустили свій шанс. 

Відмова від їжі вказує на небажання контактувати з ким-небудь. Дуже часто такий сон вказує на те, що людина хочу бути одна. Відлюдником, втекти від реальності. Якщо є конкретний персонаж сну, значить він не хоче спілкуватися з вами, або ви з ним. Це буде зрозуміло по контексту сну. 

Будь-яка неприємна, відразлива їжа вказує на неприємний досвід спілкування. А також на небажання, можливість, спроби “переварити” проблеми. На такі ситуації зазвичай вказує м’ясо — це важка страва.

Їжа з комахами, мухами, тараканами, червяками, жуками, опаришами, личинками у їжі… Сниться до угоди або покупки, про яку ви потім сильно пожалкуєте. Також дивіться окремо по назвах, щоб мати уявлення про характер угоди.

Холодильник з їжею…

Означає зв’язок, відносини, справи – які були тимчасово припинені, але можливі до відновлення. Дивіться в Соннику Магікума про їжу за назвами. Так легше буде зрозуміти, про яку сторону вашого життя йде мова. Так само, треба звертати увагу на обстановку і персонажів сну. Вони будуть мати пряме відношення до теми.

Дивіться повну статтю про смаки в Соннику Магікума ТУТ

Відкушувати від чого-небудь…смачного уві сні — знак вашого бажання прийняти участь в ризикованій справі.Тобто, отримати свій “шматок пирога”. У такому сні важливо, чи змогли ви отримати, а головне з’їсти “ваш шматок”. За сюжетом сну ви можете відразу визначити, чи варто вплутатися і брати участь в якомусь підприємстві.

У разі якихось негативних символів у такому сні, майте на увазі, що ризик, може виявитися невиправданим.

Якщо ж уві сні, ви відкусили що-небудь несмачне, неїстівне, то ваші надії отримати або повернути витрачене – не виправдаються.

Обід, сніданок, вечеря, пікнік уві сні …

Сон про  запрошення на обід означає запрошення на деяке свято. Обідати з іншими людьми уві сні – до удачі у якійсь справі або підприємстві. Характер події можна визначити по обстановці уві сні, або присутнім. Якщо, на такому обіді вам сподобалася атмосфера і їжа, то відносини з людиною або людьми, присутніми на такому обіді, будуть складатися якнайкраще. У такому союзі або альянсі вас чекає довгоочікуване благополуччя. Це стосується так само снів про закоханих.

Якщо ж уві сні, ви обідали в самоті, то у реальності вас чекають розчарування.

Переїдати або перенасичуватися на обіді – знак надмірних зусиль у справі або відносинах. Це може вам нашкодити.

Сніданок уві сні, особливо якщо всі деталі такого сновидіння хороші, а їжа за сніданком смачна — чудовий знак вдалого початку справи, відносин, проєкту.

Вечеря у снах, може вказувати на якесь завершення у стосунках або у якійсь справі. Обставини і характеристика страв, атмосфери — буде схожою.

Їсти чи бути на пікніку уві сні – до невпевненості і нестійкості вашого становища серед людей, які там були присутні.

Запрошення в бари, ресторани, клуби, на пікнік уві сні, означають гарні звістки і вигідні пропозиції. Так само в таких снах, треба звертати увагу на “дійових осіб” у вашому сновидінні.

Готувати, смажити, варити, куховарити і годувати уві сні …

Готувати уві сні – означає бажати на кого-то справляти враження, кимось керувати або маніпулювати. Тут важливо – що саме уві сні готувалося і що вийшло. Коротше, весь сюжет сну.

Смажити що-небудь у сні – знак досягнення мети, отримання результату, а він може виявитися будь-яким. Смажене і горіле – до збитків, втрат і невдач. Смажене до нормальної готовності (гарне і апетитне на вид або смак) – до виконання бажання.

Є одна вдала і виразна ідіома, яка допоможе зрозуміти суть такого символу сну: “Їсти з чиїхось рук”. Що означає – отримувати бажане від когось. Стосовно символу готувати їжу уві сні, значить що персонаж сну, який гутоє якусь страву, тим або іншим способом, хоче створити залежність тому, кому готує. Це може бути виражено в житті як в поганому так і в хорошому сенсі.

Варити щось уві сні означає, що ви незабаром “заварите” якусь кашу, тобто почнете справу, або затієте інтригу. Звертайте увагу на вид і характеристику вашого “варива” уві сні.

Куховарити щось безглузде — нажити неприємностей на свою голову.

Годувати інших уві сні означає віддавати, допомагати, ділитися, надавати підтримку, пам’ятати … Годувати когось уві сні означає, що ви ділитеся з кимось своїми емоціями та енергією. Це може проявлятися у житті як турбота, доброта, кохання, допомога.

Збирати, замовляти їжу …

Якщо уві сні, ви збирали їжу, робили щось подібне до запасу для себе, то сон означає, що ви досягнете задуманого не скоро. На це піде час.

Якщо ви робили замовлення їжі уві сні, вам доведеться контролювати свої справи і відносини, тому що, ви будете не задоволені тим, як партнери виконують свої зобов’язання.

Смак у снах, означає бажання, переваги, почуття, емоції, симпатії і антипатії. Дивіться в статті “Смак, смачне, нудотне, несмачне, солоне, гірке уві сні”.

Сни про їжу, які здійснилися

lemondeestbeau_: Доброго дня! На зорі кар’єри, багато разів снився фуршет, мені наливають дороге шампанське. На столі дуже вишукані закуски, тістечка, дуже багато різних видів. Видно було, що все смачно та красиво подано. Я беру собі щось на тарілку, їм, все подобається, навколо люди красиві та посміхаються.

У мене ще було здивування і якась чарівна радість. Немов у Попелюшки на балу, як я сюди потрапила? Все так круто і все пропонують мені. Підсумок – як і мріялося, влаштувалася на роботу, усе йшло на ура багато років! Літала за кордон дуже часто, багато приємних знайомств, ну і звичайно заробітку.

Сон які здійснився про відхід з роботи

Снився на 17.10.20. Збувся 17.11.20, тоді я не планувала звільнятися. 

Сон: Я працюю  в казино, у ігрового автомата. Час вже 17:00, і мені пора додому. Але, роботи багато і я нічого не зробила. Переді мною стоїть хліб в кошику. Ароматний, смачний та різний у асортименті. А я працюю. І тут підходить гл. бух (реальна), приносить тарілку з фруктами і ставить переді мною, на тарілці суниця і ківі, уже порізані і очищені. Свіжі і смачні, але у мене немає часу все це їсти. Паралельно аромат хліба. Вона каже, що потрібно працювати до 11 вечора. Я не задоволена і чомусь здивована? Але сиджу працюю.

Як здійснився сон.

5 жовтня я тільки влаштувалася на нову роботу, мені все сподобалося. Сама робота, місце, зарплата, доходи. Але різко продалася квартира і довелося спланувати переїзд в інше місто. Раніше квартира не продавалась 2,5 року. Тому я і знати не знала, як все буде. А з її продажем довелося відмовитися від хорошої роботи, щоб виїхати. Уві сні я все побачила чітко, навіть час реалізації сну.

Синоніми слова “їжа”: продукти харчування, прийом їжі, вечеря, хліб насущний

 

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".