Сонник мити

Сонник мити

Виктория Соколова Инстаграм Instagram

Сонник мити.Що-небудь мити у сні означає можливість позбутися  неприємностей або хвороб. Наприклад, у

сні мити підлоги в будинку означає спробу або сильне нав’язливе бажання позбутися від важких почуттів, негативних емоцій. Підмітати підлогу або мести сміття – скандали, лайка, прагнення встановити перемир’я – зазвичай жіноча доля і такі сни, як правило, сняться жінкам.

Брудний будинок сниться до хвороб. Якщо у своєму сні ви мили будинок, квартиру, значить ваше життя незабаром налагодиться, справи прийдуть у норму. Якщо в такому сні у вас важкі почуття, або ви прибираєте, а бруду все більше – погані зміни,  скандали, чвари, до  розводу. Спробуйте змінити проекцію майбутнього!

Іноді у снах-хтось інший миє підлогу. Я не часто, але зустрічала такі звіти сновидінь, – цей сон відображує ситуацію, коли людина, яка миє підлогу у вашому будинку, насправді нашкодила вам якимось чином. Самі розумієте, життєві обставини бувають різними, і заподіяти неприємності можуть вільно і мимоволі. Суть не в цьому. Сенс такого сновидіння в тому, що наслідки шкоди будуть анульовані. І найцікавіше, що незважаючи на те, що у сні дію скоювала сама людина, у даному випадку це не означає, що вона розкаялася або зробила спробу вам допомогти. У сні вам просто було показано, що саме його дії проти вас і їх результат, більше не працює проти вас. Далі вже розбирайтеся, чого саме стосувалися його дії. Це можливо визначити по обстановці в сні.

Жінка миє підлогу у сні незнайома – неприємності і проблеми від недоброзичливців.

Небіжчик миє підлоги в будинку у сні – до смерті або хвороби. Мити підлоги на роботі – змініте місце вашої роботи. Мити підлоги в квартирі – теж саме, що і мити підлоги в будинку – налагоджувати стосунки з родиною, позбавлятися від проблем домашніх і сімейних. Дуже добре, якщо вдасться вимити все до чиста.

Мити підлоги в під’їзді – до зміни місця проживання, до переїзду. Підлогу в школі мити – піти зі своєї школи, або змінити її. Мити підлогу шваброю у сні – скандали, сварки і з’ясування стосунків, мити дерев’яну підлогу у сні – до бідності.

Мити підлогу в церкві – до розкаяння за гріхи, сходи  – зміни на краще, з’явитися можливість здійснити плани.

Змивати бруд у сні або відмивати бруд – вилікуватися. Мити ноги від бруду – до одужання.

Мити небіжчика у сні – перестати тужити про минуле.

Довге волосся мити, значить готувати себе до якоїсь події грунтовно, приводячи всі думки, спосіб життя  до ладу, з тим, щоб відповідати доконаним подіям. Голову, волосся мити, означає привести думки в порядок. Таке як правило сниться, якщо людина за щось дуже сильно переживала і (або) не могла знайти пояснення , в голові все не вкладалося. Якщо при цьому голову милили, користувалися шампунем, значить, прояснення прийде через “гарний струс”, але зате, все стане на свої місця.

Мити руки уві сні означає позбутися неприємних обов’язків, покладених на вас проти волі. Або ви зможете відмовитися від неприємного доручення, роботи.

Мити обличчя – до одужання, благополуччя. Вмиватися – у вас попереду хороший життєвий період. Якщо уві сні ви миєте спину, сон підказуе,що ваші неприємності, труднощі і приниження швидко закінчаться.

Мити у сні попу означає, що ви легко вийдите із ситуації конфузу, незручності або сорому.

Посуд, який ви миєте у сні символізує можливість уникнути будь-яких сімейних неприємностей, конфліктів і сварок. Такі знаки в сновидіннях з’являються в моменти, які передують скандалам і з’ясувань відносин в колі сім’ї та родичів.

Мити чашки – до прийому гостей. Склянки (мити) – можуть означати збитки, грошові порожні витрати. Мити тарілки – до неприємних розмов з гостями у вашому будинку, часто це виявляються родичі. Мити каструлю – неприємності через плітки. Брудні ложки мити – втрати і засмучення, від яких вам доведеться позбутися самостійно, власними силами. Теж означає і миття вилок у сні. Різниця лише в тому, що ложки символізують засмучення через гроші, матеріальні витрати, а вилки – розлад через стосунки між людьми.

Якщо уві сні ви мили чужий посуд, втрутитеся в чужі конфлікти. Вам закортить допомогти якимось чином. Ось вдасться це чи ні – інша справа.

Мити у ві сні ванну – позбудетеся від великих неприємностей, мити унітаз або туалет – до одужання. Мити раковину – так само до зцілення. Різниця між унітазом і раковиною у сні в тому, що унітаз символізує органи шлунково кишкового тракту, а раковина – легкі, горло, ротову порожнину. І, як наслідок, всі супутні захворювання.

Якщо уві сні ви мили стіни, сон вказуе на  спробу створити міцне становище. Чого саме це стосується, можна визначити по розташуванню або знаходженню стіни у вашому сні.

Мити вікна у сні – до прозріння. Ви зможете знайти вихід зі складної ситуації завдяки допомозі (прямої або непрямої) інших людей. Зараз вам треба діяти, а не пасивно очікувати

Мити скло означає, що ви зможете уникнути втрат і розчарувань, мити дзеркало – до змін. Якими вони будуть – побачите в дзеркалі.

Мити двері – до змін або переїзду, мити стелю – позбутися дурних фантазій. Мити стіл – до розчарувань і смутку.

Дітей мити або немовлят у сні означає, що у вас з’явитися можливість припинити тяжби, судові справи, розгляди, або позбутися від великих проблем. Якщо, звичайно, у вашому сні ви дитину відмили.

Мити чоловіка або дружину – надати їм допомогу і підтримку у важкий для них час, мити людину у сні – надасте комусь допомогу. Якщо це була незнайома вам людина, сон символізує допомогу вам. Мити небіжчика у сні – перестати тужити за минулим.

Собаку мити – допомогти другові. Мити кота або кішку – проявляти слабкість, про яку можете в майбутньому пошкодувати.

Мити машину – приводити до ладу справи, які  ви  самі й запустили!

Рибу мити – “відмивати” гроші. Теж саме означає мити картоплю. Це варіанти заробітку, коли ви з чогось маєте відсоток, а не отримуєте заробітну плату.

Мити яблука у сні означає бажання, спробу приховати таємний і (або) заборонений зв’язок.

Килим мити – бажання відновити свій статус і матеріальний достаток після краху і невдач.

Не знайшли тлумачення? Наберіть потрібну фразу в рядку пошуку !!!

Афірмації віщих снів

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”
ПАРАПСИХОЛОГИЯ   ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА
БЛОГИ МАГИКУМА – ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН
ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ
СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ
АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ
ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВ

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Вещие сны про катастрофы

  Вещие сны про катастрофы

  Стою в пустом многоэтажном доме и через окно вижу, что с Востока идет какая-то невидимая энергетическая волна. От нее начинают гнуться и склоняться к земле

  Если снится резкий ветер в окно Сбывшийся сон

  Если снится резкий ветер в окно Сбывшийся сон

  Если снится резкий ветер в окно Сбывшийся сон. Сон в руку. Эпизод, сбывшийся сразу: резкий ветер в окно, предчувствие бури.+ На это полнолуние 02.10.20 делала Наваждение. Но почему-то много показывали “не по теме”. На первый день, под утро. Я уже замечаю, если под утро у меня, то [...]

  Сон о покойнике, который предупреждает

  Сон о покойнике, который предупреждает

  Сон о покойнике, который предупреждает. Добрый вечер всем. Хочу описать еще один сон, приснившийся мне года два назад. Я в каком-то помещении, рядом стоит моя дочь -бледная, как “смерть”, короткие, взъерошенные волосы. С нами присутствует мой муж, папа моей дочери (тогда уже был [...]

Показать больше
Фея