Сонник павук

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник павук. Павук — аспект людської натури: бажання існувати за чужий рахунок. Основними особливостями в діях будуть інтриги, двозначність, нещирість, безпринципність. Щоб отримати користь від вас, сіті розставлять заздалегідь. І зроблять все, щоб ви потрапили в них і не вибралися. На співчуття можете не розраховувати.

Тобто у снах павуки символічно вказують на ситуацію, коли вами будуть намагатися маніпулювати у своїх інтересах.

Великі, величезні павуки характеризують крайню ступінь прояву всіх притаманних їм характеристик. А маленькі — зменшену ступінь впливу. Багато павуків сниться до ситуації, в якій ви будете в оточенні підступних людей, тих хто ненавидить вас.

Чорний павук-символ людини, яка не просто хоче когось знищити. Він ненавидить об’єкт своєї «здобичі», бажає йому зла. Заздалегідь розраховує на погані наслідки своїх дій на жертву, хоче нашкодити, знищити.

Білий або світлий павук може вказувати на ситуацію, коли вас будуть використовувати, але не заподіють при цьому зла. Погодьтеся, такі варіанти в житті не рідкість. І іноді цілком виправдані.

Сірий павук вказує на людину на вигляд скромну і непримітну, проте небезпечну для вас. Якщо у вашому сні був присутній якийсь персонаж, навіть не прямо, а опосередковано, швидше за все — це він і є. Людина, на яку ви не подумали.

Червоний павук може означати небезпеку через пристрасть, сильну любов.

Павутиння — бажання або можливість вплинути на «жертву», управляти подіями або обставинами, у власних цілях. Однак, наслідки для тих, хто потрапить в цю павутину, можуть бути руйнівними.

Зловити, спіймати павука — підпорядкувати собі обставини. Вбити павука — позбутися ворога, перешкодити здійснитися підступним планам проти вас.

Отруйний павук означає небезпечного, нещадного і безпринципного ворога. Дуже добре, якщо ви зможете уві сні його вбити. В цьому випадку ви зможете уникнути будь-яких дій з боку ваших ворогів, крім того, їм самим дістанеться так, що буде не до вас.

Укус павука вказує на те, що вам зможуть завдати удару.

Якщо у вашому сні ви побачите красивого павука, і при цьому не будете його боятися, сон означає, що ви творець власної долі і можете здійснити самі всі свої бажання.

Программа Исполнения Желаний начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Все свои эфиры я провожу в своем аккаунте instagram.com/sonnik_magickum …почти каждый день.

* Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар «Время во снах» — как определить, когда сбудется сон — ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


Исполнение желаний