Сонник поцілунок

Сонник поцілунок

Сонник поцілунок. Поцілунки у снах символізують справжні наміри, що притаманні в першу чергу внутрішнім почуттям до іншої людини. Майже у всіх сновидіннях мае важливе значення сам поцілунок і ваше відчуття його.

Якщо ви відчували при поцілунку приємні почуття і сам процес вам подобався, сон означає, що в ваших відносинах з людиною, яку ви цілували уві сні все буде добре, вас чекають якісь зміни або новини від цих людей.

Причому, це відноситься і до коханих і до рідних (братів, сестер, матусі, батька), і до знайомих, і до друзів. Те ж саме значення буде і для снів, в яких ви цілували або цілувалися з начальником, колегою.

БЛОГИ МАГІКУМА – ОБГОВОРЕННЯ СНІВ ОНЛАЙН

Неприємні поцілунки мають такі характеристики: зрада (поцілунок Іуди), обман, ненависть, відраза. Як правило, уві сні почуття завжди означають самі себе. Тому згадуйте і ви зможете визначитися з  відносинами з персонажем вашого сну.

Поцілунки з незнайомими людьми означають, що ваші справжні почуття і стосунки ще не реалізувалися (незнайомі вам в цьому. Такі ситуації в сновидіннях відбиваються символами незнайомців). Тобто зустріч, відносини, події ще попереду. Вони є, але не в вашому теперішньому часі.

Поцілунки в щоку – це дружнє визнання і згода в якихось питаннях.

Цілувати в сні ноги означає майже поклоніння в якомусь певному сенсі, причому той хто цілує ноги готовий визнати це.

Сон, в якому цілують руки говорить про заступництво того, чиї руки цілують. Це може відноситься до почуттів або відносин. За сюжетом сну і дійовим особам самі зможете визначити у кого яка роль.

Источник

ЯК ВИКЛИКАТИ віщі сни?

Цілувати пальчики, значить “бажати і підкорятися”.

Поцілунок в шию – готовність слухатися і виконувати волю того, чию шию цілують тим, хто її цілує.

Цілувати плече означає бажання близьких відносин, проте приховуване і завуальоване.

Поцілунок в живіт – турбота і турбота про благополуччя людини, яку цілують.

Якщо поцілунок в спину – знак захисту, заступництва і покровительства.

Поцілунок в лоб – бажання, щоб про людину думали і пам’ятали.

Поцілунок в губи – жага визнання, близьких відносин (у відносинах чоловік – жінка), бажання бути в єдності. Дивіться самі по відносинам в житті – чого саме це стосується.

Поцілунок у вухо – до новини або звістці про те, хто поцілував. Звістка буде для вас і торкнеться ваших відносин.

Якщо цілують голову – сон означає турботу і переживання через прийняті вами рішення або рішення та вчинки того, кого цілували.

Поцілунок в ніс – символ беззастережної покори (іноді надмірної і невиправданної).

Поцілунок в груди – визнання бажання, в першу чергу сексуального.

Багатьох бентежать сни, в яких вони цілуються, наприклад в губи або в засос з кровними родичами або неблизькими знайомими. Такі сни говорять швидше про усунення “непримиренних протиріч”, прийнятті єдиного висновку, рішення і так далі.

Поцілунок в губи – це жест повного визнання і єдності. Думаю, таке формулювання буде найбільш об’єктивним для тлумачення майже всіх сюжетів снів з поцілунком в губи або у засос.

Поцілунок у засос – крайня ступінь вираження один одному згоди, більше схожа вже на пристрасть, емоційний порив в чомусь, ніж на рішення.

Пристрасні поцілунки у снах, поцілунки з мовою, переходять в категорію сновидінь еротичного характеру. Дивіться статтю:

Секс і еротичні сни

Поцілунки жінок з чужими чоловіками або чоловіків з чужими жінками, говорять про прояв у відносинах більшого розуміння і зближення. Якщо поцілунок був приємний! Я це ще кілька раз повторю, тому що це має при розшифровці принципове значення. Якщо що-небудь не сподобалося або відштовхнуло в процесі, значить ваші стосунки до другій людині зміняться в гірший бік, швидше за все ви його справами або вчинками будете розчаровані. Принаймні, це будуть стосуватися одного епізоду в ваших стосунках.

Відхилити бажання поцілуватися або відкинути поцілунок – бажання розірвати зв’язок з людиною або припинити відносини. Навіть якщо в даний момент усе між вами добре, надалі відносини розладнаються.

Цілуватися уві сні з небіжчиком – це сон провісник тривог і переживань, часто провісник хвороби або нещасного випадку (це можна визначити по тому, якою смертю помер небіжчик, приснився уві сні). Але якщо вас небіжчик сам цілує – до жалю.

Цілувати хрест – до смирення і покаяння, покірності долі. Причому, обставини можуть бути різними.

Цілувати ікону – допомога і підтримка в якійсь справі.

Цілуватися з коханим або коханою уві сні, якщо їх цілували ви самі, до любові, причому, взаємної. Багато що залежить від того, чи був поцілунок вам приємний уві сні. Якщо так, то відносини будуть гармонійними і принесуть вам радість. Якщо ні, відносини вас розчарують, якщо вас уві сні коханий сам поцілував, і це було несподівано або проти вашої волі (викликало почуття непорозуміння, туги, переляк), значить сон віщує розлуку і розставання.

Заміжнім жінкам і одруженим чоловікам такий сон (якщо вони цілувалися з чоловіком або дружиною відповідно) віщує щасливе сімейне життя, повагу і взаєморозуміння.

Якщо уві сні ваша кохана людина цілує когось іншого, сон швидше за все викликаний вашим власним почуттям ревнощів, нехай навіть прихованим. Тут правило одне, воно ж найголовніше! Якщо вам приснилося те, про що ви думали, навіть швидкоплинно, або за що переживали, чого боїтеся, – ваш сон – розвантаження психіки і в житті не повториться.

Які символи снів вказують на зраду?

Дивіться символ «Зрада»

Дивіться символ «Весілля з іншою»

Цілуються уві сні діти – до радісних довгоочікуваних подій.

Цілувати красиву дитину або немовля – до радості і благополуччя в особистому житті, вдома, в сім’ї.

Бачити, як цілуються красиві люди (пара) – до новини, гучної події.

Цілувати собаку – до зустрічі з товаришем,другом.

Поцілунок з дельфіном – до здійснення бажань, про які ви давно і сильно мріяли.

Цілувати коня – до успіху (якщо він здоровий і красивий).

Повітряний поцілунок до зустрічі, новини або звістки.

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

КНИГА “ВЕЩИЕ СНЫ И ОСОЗНАННЫЕ СНОВИДЕНИЯ”
ПАРАПСИХОЛОГИЯ   ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА
БЛОГИ МАГИКУМА – ТОЛКОВАНИЕ СНОВ ОНЛАЙН
ПЛАТНОЕ ТОЛКОВАНИЕ СНОВ
СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ
АФФИРМАЦИИ ДЛЯ ВЕЩИХ СНОВ
ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)
ЛУННЫЙ КАЛЕНДАРЬ СНОВ
Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Копилка снов Спускаться на лифте

  Копилка снов Спускаться на лифте

  Копилка снов Спускаться на лифте Сбывшийся сон про лифт и этаж. Собственно интересует, что означает этаж во сне? Приснилось, что я на 4 этаже и рядом какой то мужчина, типа со мной. Я понимаю, что живу на 1 этаже (В реале так) и на мужчину думаю, что он маньяк. Хотя всем видом хороший, [...]

  Сонник квіти Тлумачення сну і сни які здійснилися

  Сонник квіти Тлумачення сну і сни які здійснилися

  Содержание1 Сонник квіти2 Квіти в букеті – почуття і ставлення конкретної людини.3 Сонник квіти Квіти в горщику – дбайливо ставитися до предмету почуттів, захищати від чужого втручання. Сонник квіти Тлумачення сну і сни які здійснилися. Бачити уві сні квіти – це значить бачити [...]

  Если человек уходит во сне…

  Если человек уходит во сне…

  Содержание1 Толкования снов Магикум (здесь все о расшифровке снов…) Если человек уходит во сне… Толкование снов Магикум.  Расшифруйте, пожалуйста, следующий сон (снился 20.11.15 г): Ко мне навстречу идёт Он. Улыбается, чувствую, что заинтересован во мне… Я ему говорю: «Я  не [...]

  Личные символы снов

  Личные символы снов

  Личные символы снов Личный архив данных… или что значат свои элементы памяти? Когда вы пользуетесь сонником, вы читаете некую общую характеристику символы для всех. Однако, у каждого человека может быть своя ассоциация с предметом или вещью, человеком или событием. ⠀ Возьмем, к примеру, [...]

Показать больше