Сонник подруга

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Сонник подруга.

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. До речі, в статті в самому кінці справджений сон учасника проекту про подруг.

Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Друзі у снах означають бажання і (або) можливість отримати допомогу і підтримку. Так само в негативному аспекті, символ можуть вказувати на зраду тих, кому ви довіряєте. Це загальна характеристика.

У кожному конкретному випадку, всіх «друзів» зі снів, необхідно розділити на знайомих і незнайомих друзів в реальності.

Якщо ваша подруга зі сну — незнайома вам в реальному житті, то цей символ для вас означає, що ви можете розраховувати на допомогу. І сприятливі обставини в якійсь ситуації.

Подруга, з якою ви тісно спілкуєтеся на момент сну означає саму себе. Сюжет сновидіння — повториться символічно в реальності і вона буде дійовою особою.

Уві сні подруга

Подруги у снах завжди означають ситуацію або людину, коли ви отримаєте допомогу. Якщо звичайно ця подруга або друг з вашого сну не є прототипом людини або людиною з минулого. Припустимо, коли він або вона були другом або подругою і в якийсь момент зрадили вас. У цьому випадку сон буде означати зраду.

Часто у снах ми бачимо, як зустрічаємося або спілкуємося з людиною, якого не знаємо в реальності. Але уві сні ми відчуваємо і розуміємо, що ця людина нам товариш, причому близький.

Сниться подруга

Зазвичай в таких снах у кожного є відчуття теплоти в стосунках і довіри.

У цьому випадку символ подруги вказує на те, що в якійсь важкій ситуації вам прийдуть на допомогу. І ви зможете вирішити свої проблеми або питання.

Їсти або пити разом з подругою уві сні означає, що ви розділите з цією людиною почуття по відношенню до якоїсь події у своєму житті. Звичайно в такому сні треба звертати увагу на обстановку, в якій ви брали їжу або що-небудь пили. А також на саму їжу або напої і враховувати це як додатковий символ вашого сновидіння.

Сон про колишню подругу …

Якщо вам приснилася реальна подруга з вашого минулого, ви абсолютно не думали і не згадували цю людину, в реальному житті сон означає, що ви незабаром щось почуєте про дану людину: якусь новину або звістку.

Жінки подруги з минулого дуже часто вказують на повторення ситуації, яку вони уособлюють собою у ваших спогадах. Тобто, цей символ відноситься до особистого символу і тут для вас важливо визначити характер даної людини і ваш найяскравіший спогад про ню, або почуття, які викликає спогад.

Якщо наснилася подруга

По виразу обличчя подруги уві сні, а також настрою, загального вигляду, — можна визначити, які новини вас чекають: хороші чи погані. Зазвичай у снах настрій вказує на ті ж самі реакції, які проявляться в реальності при настанні події.

Якщо ваша подруга в реальності, давним-давно з вами не спілкується, раптово  наснилися і в такому сні вона у вас що-небудь запитує або намагаються поговорити, сон означає, що вони думають про вас або згадують, можливо цікавляться вашою долею.

Звістка про смерть вашої подруги означає, що у цієї людини в житті великі зміни. Алегорія така: одне життя закінчилося, інше — почалася.

Афірмації для віщих снів

Якщо у вашому сні ви побачите друзів, які спілкуються або про щось домовляються з вашими ворогами — це означає, що ваші друзі можуть вас зрадити. Це сон — попередження.

Якщо навпаки, друзі якимось чином карають ворогів або схиляють в свою сторону (а не переходять на сторону ворога) — сон означає, що ваші вороги втратять до вас інтерес.

Якщо знайома вам людина, наприклад, подруга виглядає уві сні не так, як ви його знаєте в житті. Сон означає, що він поміняв своє ставлення до вас або дуже сильно змінився в порівнянні з тим, що ви про нього знаєте.

Наснилося, що померла близька подруга, з якою ви спілкуєтеся в даний час або спілкувалися останнім часом. 

Цей сон означає, що ви перестанете бути друзями настільки близькими настільки звикли. Зазвичай в таких випадках бачать домовину або могилу подруги.

Якщо ви йдете від подруги, або вона йде від вас, сон означає розлуку.

Справджений сон про подруг: одну колишню і другу справжню: тут.

Синоніми слова «подруга»: дівчина, подружка, приятелька

Синоніми слова «подруга»: дівчина, подружка, приятелька

 

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум

Instagram проекта Практика снов

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".


close Исполнение желаний