Сонник Пожежа уві сні

Сонник Пожежа уві сні

Сонник Пожежа уві сні. Пожежа у снах означає непередбачену небезпеку, фатальний збіг обставин, втрати і збитки. Будинок, охоплений вогнем уві сні означає сильний стрес, хвилювання, хвороби. Якщо в такому сні ви побачите пожежу на кухні, сон до скандалів в сім’ї між родичами. Якщо будинок вигорів вщент, залишився один лише попіл – нове життя, великі зміни.

Горілий будинок, будинок який горів – все це знаки великих змін, змін у відносинах і в житті домочадців будинку. Може бути вказівкою на хворобу. Зазвичай, в таких снах є додаткові символи, що вказують на людину, якої стосується сон.

Пожежа уві сні в чужому домі: у кого ця пожежа – у того і проблеми. Тобто, якщо ви бачите чужу пожежу, значить стосується не вас, але ви будете свідком подій або будете непрямим учасником. Якщо сон тривожить вас, спробуйте змінити проекцію майбутнього.

Сонник Пожежа уві сні

Якщо уві сні будинок горить чистим полум’ям і при цьому не руйнується – дуже сильний процес очищення, за яким слідує трансформація і перехід на більш високий рівень. Це те, що стосується енергій і карми щодо сім’ї та особистого життя. На фізичному рівні, тобто в реальності, це проявиться через матеріальне благополуччя, стійке положення і добробут.

Попелище після пожежі уві сні – означає отримання спадщини, посади, після “відходу” якогось попередника. Я написала характеристику у вигляді алегорії, але думаю, сенс ви зрозумієте. Тут можуть бути різні життєві ситуації. Ця розшифровка для випадків, коли уві сні у вас не було страху, переляку. Якщо в сновидінні ви боялися, хвилювалися, були ще якісь погані знаки або важкі почуття, сон може означати крах нинішнього стану справ.

Сонник Пожежа уві сні Горять верхні поверхи

– судові розгляди, грошові втрати.

Гасити пожежу – вдалий поворот у важкій справі.

Пожежа у сусідів – звістки про швидкі зміни у родичів.

Лісова пожежа – знак збитків, прикрощів.

Церква горить – великі неприємності, лихо, відсутність допомоги в скрутну годину.

Будинок після пожежі уві сні та золотий вінець (из Блогов Магикума)

Я зі своєю старшою дочкою заходжу до високого величезного будинку, він порожнім, після пожежі, залишився один попіл і підйом вгору сходами. Хтось зачиняє двері, але я кричу, щоб двері відчинили, а раптом не зможемо вибратися звідси. Двері відчинили. Піднімаємось нагору. Але така темрява, що ми йдемо навпомацки. Доньці цікаво, вона досліджує все довкола, а мені так страшно, що захотілося повернутись назад.

І тут якесь диво чи переломний момент, з’являється гарна дівчина із золотим вінцем на голові, а на ньому напис з ім’ям Грет чи Грета. На неї всі чекали, така радість, її любить увесь народ. Далі я цьому ж будинку серед попелу вже спокійно, без страху працюю з колегою, роблю з паперу їй собачок і віддаю їй. Раптом чую голос начальника, він іде до нас, зовсім не страшно, я в безпеці. (З темряви на світ, 3 ніч, бажання вийти із замкнутого кола у житті в особистому)

Як я розумію, входження до будинку змін у житті. Будинок після пожежі також до значних змін. Нічого від колишнього життя не залишиться, все згорить. Будинок незнайомий. Спершу буде страшно, але я піду нагору. Яка роль моєї дочки, поки що не зовсім розумію. Поява дівчини теж якийсь переломний момент, зміни від гіршого на краще. Перетворення. Світло, спалах. Відновлення душі. Потім колеги тут взагалі не зрозуміла. До чого тут вони. На роботі відчую себе у безпеці?

Будинок після пожежі означає ваше життя, життя як після пожежі, а саме нове життя. Можливо, що і у вашої дочки схожа ситуація в житті, тільки вона без страху йде в нове життя, з інтересом, а ви боїтеся, тому просіть залишити двері відчиненими, як шанс повернутися в минуле. Але ви не виходите, отже, повернення в минуле не буде. Поява дівчини означає, що на вас чекає перемога над обставинами і ви вийдете до світла. Можете проаналізувати образ булгаковської Маргарити, мені здається, що він тут якраз до речі.

РоlinaP, величезне спасибі, мені потрібен був погляд з боку) хочу сказати, що світло з’явилося саме з появою дівчини. Вона була уособленням чогось масштабного, чистого та світлого. На золотому вінці довгий напис, я запам’ятала лише його ім’я. Книгу Булгакова читала давно, але пам’ятаю, що Маргарита була готова на багато чого заради кохання. Та й узагалі весь твір — це боротьба темряви та світла. Грета, звісно, ​​це Маргарита, але похідне від цього імені. Думаю, так, хоч і буде мені страшно, але я все одно до минулого вже не повернуся, бо я піднялася уві сні на верхній поверх і побачила там дівчину. Спасибі!!!

 

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сбывшийся сон про лисицу

  Сбывшийся сон про лисицу

  Содержание1 Магикум – проект онейронавтов2 Сметана для лисы… Сбывшийся сон про лисицу. Сны участников проекта. + Сбывшийся сон про лисицу – во сне она царапнула меня за указательный палец. Я придавила плотно кожу, чтоб остановить кровь, хотя ее не было особо, она застыла как [...]

  Если снятся лак для ногтей трафарет и ромбы во сне Сонник сбывшихся снов

  Если снятся лак для ногтей трафарет и ромбы во сне Сонник сбывшихся снов

  Содержание1 Если снятся лак для ногтей трафарет и ромбыКак сбылся сон:2 Толкование сна про лак: Если снятся лак для ногтей трафарет и ромбы во сне Сонник сбывшихся снов… Сбывшийся сон про лак для ногтей. Здравствуйте) Делала на прошлой неделе аффирмацию “Вперед в прошлое”, [...]

  Эпизоды отношений

  Эпизоды отношений

  Эпизоды отношений Реальность : мы знакомы более 10 лет, просто деловые отношения. Коричневая одежда во снах… Сон 1. Мы сидим в доме с ним в коричневых халатах в обнимку, нам очень хорошо, просто общаемся. Я вижу свою коллегу и выхожу их дома. На встречу несётся огромная волна цунами и на [...]

  Микроволновая печь: почему ей не место в Вашем доме

  Микроволновая печь: почему ей не место в Вашем доме

  Содержание1 Микроволновая печь и немного истории2 Как микроволновая печь подогревает пищу?3 Почему микроволновая печь вредна для здоровья?4 Микроволновая печь и ее замена Статья Evgenia_Happy Микроволновая печь и принцип ее работы и почему Вы наносите непоправимый вред своему [...]

Показать больше