Сонник Сниться автомобіль Тлумачення сну

Сонник Сниться автомобіль Тлумачення сну. 

Для тлумачення важливо визначити, який автомобіль був уві сні: ваш, чужий? Особисті автомобілі у снах означають ситуації в житті людини, яка бачить сон. Той, хто керує машиною, той “керує” ситуацією. Керує, веде за собою і в той же час, бере на себе відповідальність.

Від вигляду авто, його стану і можливості їм керувати, залежить і подальше тлумачення.

Сонник проєкту Magickum заснований на аналізі снів які здійснилися, саме тому це найкращий сонник Рунета по визнанню користувачів. Для розшифровки снів є багато правил, однак, прочитавши навіть цю характеристику символу, ви зможете зрозуміти суть того, що показала вам ваша підсвідомість.

Сонник Сниться автомобіль

Прочитайте варіанти символу нижче і знайдіть для себе ті, які відповідають сюжету вашого сну.

Чим красивіший і дорожчий автомобіль у вашому сні, тим більш сприятливі обставини очікують вас в найближчому майбутньому. Важливо, щоб автомобіль був справний. Будь-який рух на ньому здійснювався без перешкод. Ваше становище в машині – це роль в ситуації.

Водій – керує ситуацією. Пасажири – підкоряються його волі і рішенням. Це в загальному, а тепер детально …

Автомобіль уві сні символізує наші мотивації. Їхати на ньому легко і швидко – знак швидкого здійснення планів, причому досить успішно. Так як автомобіль це особистий транспортний засіб – це завжди стосується персонально людини, яка бачить такий сон.

Індивідуальність. Прийняття рішень. Управління ситуацією. Наші амбіції, бажання, переваги, спонукання. Загалом, всі аспекти індивідуальності людини, які «видно» всьому світу, оточуючим людям, з якими ми зустрічаємося, і які він проявляє, показує «виходячи у світ».

Наша незалежність. Наш особистий простір. Наше «обличчя» в суспільстві, так як для багатьох, особливо це важливо для чоловіків, їх статус безпосередньо пов’язаний з класом автомобіля. Ставлення людини яка бачить сон, до конкретного автомобіля.

Так як автомобіль – засіб підвищеної небезпеки, уві сні він дуже часто відображає наше почуття небезпеки.

Новий автомобіль, якщо він кращий від попереднього або, якщо попереднього не було, хороший (цей аспект відносний), так що якщо він хороший в цьому для вас, значить ваш соціальний статус підвищиться, нові перспективні знайомства, благополуччя в тих аспектах, які для вас важливі , успіх і щастя. Якщо новий автомобіль – гірший за попередній, з будь-якими вадами – фінансові проблеми і значні зміни на гірше.

Автомобіль червоний уві сні, якщо насправді він не такий, – знак попередження від необдуманих вчинків. Причому, красива нова шикарна машина може означати зв’язок на стороні (для кого-небудь з партнерів), а ось червона спортивна машина – ризик, в результаті якого ви отримаєте величезний дохід, нагороду, виграш. Червона нелегкових машина – небезпека від перевантажень як фізичних, так і емоційних. Якщо у будь-якій з цих червоних машин є хоч якісь вади, то для кожного з випадків будуть погані наслідки.

Автомобіль білий – якщо новий і красивий – вас незабаром чекає велика удача. Це може стосуватися нової справи, проекту, бізнесу – все принесе дохід і навіть популярність, особливо якщо авто нове. Якщо з машиною білого кольору що-небудь не так – стреси, удари, погані зміни, борги, скандали.

Купити автомобіль уві сні – якщо новий і красивий – заслужений прибуток, достаток, благополуччя.

Розбитий автомобіль – стреси, хвороби, невдачі. Якщо кузовна частина пошкоджена – погіршення справ, проблеми з роботою. Якщо хто-небудь розбиває ваш автомобіль – ця людина навмисно заподіє вам масу неприємностей. Залежно від пошкоджень можна судити про ступінь завданих вам збитків.

Автомобіль чорний – якщо новий і красивий – дуже високий рівень статусу в суспільстві, як правило пов’язаний з громадськими досягненнями. Це можуть бути: посада, високий рівень заробітку, певна ступінь популярності на якому-небудь поприщі. Чорний автомобіль пошкоджений або з вадами – хвороби, скрутні обставини, які не можна змінити в силу об’єктивних причин. Якщо такий автомобіль сильно постраждав, може означати і смерть.

Сонник Сниться автомобіль

Крадіжка, викрадення, втрата автомобіля – в ваше життя навмисно втрутяться з метою заволодіти вашими досягненнями певного роду. Це може стосуватися особистого майна, фінансових і ділових інтересів. Причому є хтось, готовий, так скажемо, переступити межу. Так що будьте пильні до вашого оточення і не випускайте з виду все, що вам дороге.

Подарували автомобіль – якщо гарний і дорогий – обставини, які не залежать від вас складуться на вашу користь настільки, що ви зможете змінити звичний рівень життя в кращу сторону. Якщо простенький або з вадами – хтось надасть вам посильну допомогу у вирішенні життєвих проблем.

Мити автомобіль – приводити в порядок справи, які на по справі ви запустили!

Механічні засоби, від яких уві сні виходить почуття загрози – зазвичай сниться до втручання, наприклад, хірургічного. Можуть бути і варіанти (реальна аварія, так що будьте обережні). Горить машина – до хвороби, причому швидкоплинна. Будьте уважні до здоров’я!

Якщо уві сні вас намагаються задавити на машині, переслідують або наїжджають, в житті є ворог, який спробує завдати вам навмисну шкоду. Найчастіше, сни саме з автомобільним переслідуванням, вказують на заздрісників, саме через це вони діють проти вас. Ще, по автомобілю ви зможете судити про статус людини. Якщо автомобіль який вас переслідував дорогий, то і ворог буде авторитетний, не простий чоловік. Якщо автомобіль простіший, хтось із простого середовища. Ну, а якщо, авто знайоме вам, самі здогадаєтеся, звідки “вітер дме”.

Якщо уві сні ви бачите, що машина виявилася з якоїсь причини у воді, сон означає  зупинку в справах, якісь перешкоди виб’ють вас з колії настільки, що ви не зможете рухатися далі та займатися своїми справами. Це дивна фантасмагорія психіки, але тим не менш, синтез символів автомобіль і вода, позначає застій у справах через емоційні пригніченості.

Сонник Сниться автомобіль

Аварії, в яких ви бачите родичів, близьких вам людей, означають кризу в їхніх справах, іноді хвороби. В таких снах треба розбирати додаткові символи, а вони обов’язково будуть: яка саме машина була уві сні, за яких обставин стався нещасний випадок, дтп, і що послідувало за ним. У цьому треба розібратися самим, використовуючи інші символи сну. У всякому разі дтп з нещасними випадками не означають реальні нещасні випадки на дорогах. У снах їх “видно” по-іншому.

Окремою характеристикою в таких снах ідуть сцени з нещасними випадками, коли присутні діти. Якщо уві сні машина збила дитину, найчастіше це означає конфлікти між батьками.

Дверцята машини показують те, як ви дозволяєте іншим людям розділяти з собою життя. Наприклад, дверцята пасажира вказує на людей, яким ви дозволяєте бути з собою.

Автомобільні номери уві сні найчастіше позначають дату або період. Дивіться значення символу “Цифри у снах”

Поїздка в автомобілі …

Спільні поїздки, особливо, в автомобілі – це ситуації, в яких ви в реальності будете разом. Статус і стан автомобіля характеризують ваші власні відчуття і статус в ситуації. Персонажі сну – це дійові особи в подіях реальності.

Дивіться так само аварії, автокатастрофи, водії, рух, пальне, колеса, дзеркала, мотор, пасажири, гальма, шини, фари.

 

 

Синоніми слова “автомобіль”: москвич, кінь, мотор, копійка, відро, залізний кінь

 


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".