Сонник Сняться ноги

Когда сбудется сон?

Сонник Сняться ноги.

Ноги уві сні – це символ підтримки, фундаменту в будь-якому сенсі, опори. Так само це символ бажання і можливості людини діяти, йти вперед, досягати мети. Дуже часто, ноги сняться до дороги, від’їзду, подорожі.

Відразу для прикладу справджений сон учасника проєкту. Щоб ви розуміли, наскільки це важливий символ … Приснився сон. У місті, де раніше жили з подругою, бачу вона йде по вулиці. Переходить дорогу на перехресті. Ноги босі, а лівої ступні немає, кульгає.

І крокує швидко. Епізод короткий і збувся швидко. Через кілька днів вона мені зателефонувала і сказала, що у чоловіка виявили онкологію. Ліва нога – опора в житті від чоловіка. Йшла швидко, налаштовані на той момент були оптимістично ….

Отже, з вигляду ніг уві сні можна сказати, наскільки стабільне положення тієї чи іншої людини. Або наскільки він стійкий перед труднощами.

Бачити уві сні свої ноги красивими, здоровими, стрункими … До удачі на будь-якому терені, зазвичай це стосується якихось справ.

Уві сні ви розглядаєте свої ноги. Сон означає, що ви задумаєтеся над тим, чи треба вам продовжувати розпочату справу.

Рани на ногах уві сні

Рани на ногах – символ перешкод. Виразки, нарости на ногах – безсилля, відсутність можливості здійснити задумане, закінчити розпочате, дійти до мети.

Зламані ноги – до краху планів.

Відірвані або відрізані ноги, – знак непередбаченого нещастя, втрат, за якими слідує зміна способу життя.

Волохаті ноги уві сні …

Відразу треба визначитися з додатковим аспектом такого символу. Яким саме було волосся на ногах? І хто бачив сон: чоловік або жінка?

Якщо сон снився жінці … І якщо волосся на ногах мало гарний і здоровий вигляд, незважаючи на нелогічність асоціації в жіночому сприйнятті … Волохаті жіночі ноги можуть означати, що жінка “заправляє” в сім’ї. Це в разі, якщо волосся були жорсткими, як щетина. Так само, в такому сновидінні буде фігурувати її чоловік.

Сон, в якому волосся було м’яким і світлим, то її чекає щастя в шлюбі. Особливо, якщо в такому сновидінні ви розглядали дві ноги. Чоловік буде підкаблучником в найкращому сенсі цього слова. Він буде робити все, щоб в сім’ї був мир і спокій, а найголовніше, ви були щасливі!

Чоловік з волохатими ногами уві сні

Якщо сон бачив чоловік, або вам наснився чоловік з волохатими ногами – і на цьому був акцент уві сні, то в самому найближчому майбутньому очікується легкий і більший прибуток, дохід. Особливо, якщо справи пов’язані з поїздками або гроші можуть бути отримані здалеку (з дороги …)

Коли вид волохатих ніг шокував і було бажання збрити волосся, видалити їх. Сон означає, що ви не готові до змін, дороги, переїзду, нового способу життя. Такий сон присниться саме в момент, що передує події.

Бачити чиїсь стегна віщує вдале заміжжя і щастя в любові.

Довгі ноги уві сні …

Якщо вам у сні наснилися довгі ноги, сон означає, що вам належить далека дорога або переїзд, зміна місця проживання в іншому місті або країні. Чим красивіші і стрункіші були ноги, тим краще складуться обставини вашого подальшого життя.

Босі ноги сняться до сильних хвилювань, переживань.

Якщо йдете уві сні по снігу – самотність і відсутність підтримки у важкі для вас часи.

Йти по землі босоніж – піти в переживання, зануритися у власні емоції. До речі, це не обов’язково поганий знак, ви можете зануритися і в любовні переживання, ось тільки ділитися ні з ким буде і все доведеться тримати в собі. Так що краще «одягайте» взуття – ставте собі захист від душевних і серцевих ран.

Йти по бруду уві сні – сором, приниження, існування на межі бідності, втрата достатку. Бачити себе босою дівчиною, жінкою, якщо красиві доглянуті ноги і ви ними милуєтеся – впевненість, підтримка і благополуччя в житті від чоловіка, можливо коханого.

Ходити босоніж уві сні і поранити ноги – власні помилки призвели до провалу, до небезпеки, краху планів.

Уві сні йти босим по воді, причому якщо в вашому сні вода чиста, – подолання перешкод і удача в скрутній і важливій для вас справі.

Ноги у багнюці уві сні, мити ноги.

Ноги в багнюці – до хвороб через хвилювання і стреси. Мити ноги від бруду – до одужання.

Ноги небіжчика, мерця – символ “мертвої дороги”, глухого кута в справах. Неможливість здійснити задумане.

Забруднити ноги – ганьба і сором, власна необачність.

Міцні і м’язисті ноги …- знак впевненості, ідіома – “твердо стояти на ногах”, значить мати силу, можливість.

Якщо уві сні горять ноги, сон попереджає про небезпеку! Намічали що-небудь, почекайте!

Якщо уві сні хтось кусає за ногу, ранить ногу, стріляє, хоче перебити, – сон означає, що є конкретна людина або люди, які завадять вам у ваших справах.

Якщо у своєму сні ви миєте, чистите або приводите будь-яким способом ноги іншої людини в порядок. Сон означає, що вам доведеться витратити чимало зусиль, щоб допомогти комусь близькому. Якщо при цьому побачите кров, значить кровного родича.

Сонник Сняться ноги

Ходити по гарячому уві сні.

Якщо уві сні ви ходите по вугіллю або стаєте ногами в багаття, вогонь, значить в реальності ви утрутитеся в чужі проблеми для того, щоб врегулювати конфлікт.

Красиві, граціозні або спритні рухи ногами уві сні – до спритності і моторності в якомусь важливому підприємстві або справі, що допоможе вам добитися успіху.

Піджати під себе ноги або сидіти навпочіпки уві сні.

Якщо уві сні ви підібгали під себе ноги, сон означає, що попереду нова справа або нові відносини, скоро відбудуться зміни, які вас виведуть з нинішнього стану невизначеності, затишшя або бездіяльності.

Коли ви уві сні розглядали обидві ноги (пару), зовсім скоро ви повинні будете визначитися у відносинах з якоюсь людиною. Якщо в такому сновидінні ваші ноги були красиві, чисті, здорові (будь-які позитивні характеристики), можете сміливо “йти з ним в дорогу”, тобто приймати пропозицію. Ваш шлях з ним буде вдалим, сприятливим.

Красиві, стрункі, довгі ноги уві сні.

Довгі, красиві, стрункі ноги – символ довгої дороги, успіху, сприятливих обставин.

Неможливість рухатися, йти, ступати ногами, почуття, що ноги як “ватні”, не слухаються вас, сниться до невдач, безсилля і неможливості знайти вихід в складній життєвій ситуації. Іноді такий сон означає хвороби, які виведуть вас з ладу і ви не зможете вести нормальний спосіб життя.

Втратити ногу означає втратити союзника, партнера або когось близького.

Красиві дитячі ніжки – до задоволення від виконаної роботи.

Мати дві, три, чотири і більше ніг уві сні.

Мати більше, ніж дві ноги або просто бачити багато ніг означає прибуткову справу. Якщо, звичайно, ноги цілі і здорові.

Бачити свої ноги в чистій і прозорій воді – на щастя і благополуччя.

Протези замість ноги або ніг – знак краху планів через обман чи зраду.

Тонкі, слабкі, худі ноги – знак неспроможності і неможливості здійснити задумане.

Цілувати в сні ноги означає майже поклоніння в якомусь певному сенсі, причому той хто цілує ноги, готовий визнати це.

Ноги в лайні  – у вас буде складний період, повний невдач і принижень. Міняйте проекцію майбутнього! З такого положення буде важко вийти.

Коментарі до форуму статті:

Приснився на днях сон. Стою на станції Гатчина-Варшавська. Там я не живу. Тільки родичі. Довго думав, на чому поїду в Пітер. Вирішив на електричці. Одна від’їхала. Під’їжджає друга. Стара, такі вже там давно не ходять. Дивлюся, натовп переходить шляхи. Потяг повільно вирушає, ніхто під нього не потрапив, не помер. Потім дивлюся, мужика троє його друзів тягнуть в машину.

Чую, він скрикнув. Йому ногу відрубало. Дивлюся стоїть  на платформі цілий чобіт, а з нього відрубана нога з кісткою і стирчить м’ясом. Я подумав, що спокійніше, це всього лише відрубана нога. Хоча все яскраво було і біля цієї ноги проходив натовп людей, котрі поспішають, хтось стояв дивився.

До чого це може снитися навіть не знаю. Підкажіть будь ласка. Заздалегідь дякую.

Пишу з телефону. Погано відображається введення, тому можуть бути косяки в написанні.

Сонник Сняться ноги
Розгадка сну

Якщо у вашому сні все побачене не стало для вас перешкодою, ви не скасували свою поїздку далі за сценарієм сну, з вами нічого, крім неприємних відчуттів не сталося. Ви побачили сон про когось іншого.

Скоро, точно так же само ви в людному місці дізнаєтеся (або станете очевидцем) чиєїсь великої неприємності. Зазвичай, коли відриває ноги, особливо у чоловіків, в реальності вони втрачають статус, роботу, становище в тому чи іншому сенсі.

 

 

Синоніми слова “ноги”: ходулі, ковзани, підставки


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".