Сонник Сняться овочі Тлумачення сну

Сонник Сняться овочі Тлумачення сну. 

Овочі уві сні – це результат зробленої вами роботи. Ваших дій в будь-яких областях, пов’язаних з роботою, навчанням, бажанням заробити гроші, поліпшити свій матеріальний добробут.

Недостиглі овочі – поспішність, незрілість рішень, нестача досвіду, несвоєчасність.

Стиглі овочі на городі- отриманий результат від зробленого (хороший, позитивний). Це «нагорода за працю», прибуток, дохід, поліпшення матеріального добробуту.

Сонник овочі, сняться до вигідної роботі або бізнесу

Ви щось «вирощували в своєму розумі, в думках». Своїми діями день за днем просували ідею, йшли до мети. Тепер настав час, коли вами отриманий результат – це і є символ овочів.

Це не той випадок, коли що-небудь «звалилося на голову» невідомо звідки. Як наприклад – виграш, спадщина або скарб. Це плоди ваших зусиль.

Збирати овочі (урожай) означає, що ви активний суб’єкт, і від ваших дій залежить: чи отримати (забрати) нагороду, заробіток, належний вам прибуток.

А також відбудеться подія, для якої є всі передумови (це важливий момент). Так як обставини можуть супроводжувати походженням самої події, але ви його проігноруєте.

Якщо приснилися овочі уві сні

Брати овочі вже зібрані, купувати їх – ви можете залишатися пасивними, в даному випадку є ймовірність того, що все відбудеться само собою.

Гнилі, зіпсовані овочі – означають що час згаяно, ви «перетримали» і пропустили момент збору врожаю. Щось випало з поля зору в потрібний момент, а зараз вже пізно.

Фруктовий або овочевий ринок означає, що у вас буде кілька джерел доходу і удача в справах. Фрукти – знак насолоди і радості в достатку. Овочі – символ збагачення і заробітку.

Різати овочі: 

Цибуля – знак хвилювань, прикрості і сліз. 

Капусту – до розбіжностей, сварок між близькими людьми. 

Помідори – до задоволень, а для хворих – до одужання (дуже хороший символ сновидіння) 

огірок – до одужання. 

Салат – до розбірок між родичами 

часник – до чвар, сварок і скандалу 

різати моркву і їсти її – до одужання.

Справджений сон про гнилі овочі

Днями наснилась велика картопля і цибуля. Але вони були гнилі. Дивлюся, я перебуваю на крупній базі, куди овочі привозять камазами. І я кажу одній жінці, це ж все гниле. І я пішла. Сон розшифрувала так. Увечері, я брала участь в конференції про новий мережевий бізнес. Дівчині, яка це пропонувала, я довіряю.

Але! Я чула про цей бізнес уже давно. Там вкладення великі потрібні. Якщо хочете багато заробити (КамАЗи і велика картопля з цибулею). Але я зі сну зрозуміла що справа ця гнила. Це був сон відповідь.

izmalkovanatali: Доброго дня! Мені одного разу наснилося поле з гарбузами, як ніби вони ростуть на величезному смітнику. А мені колишній чоловік показує цей свій урожай. Я беру один в руки і бачу, що вона всередині гнила.

Хоча зовні виглядає цілою і розумію, що всі гарбузи на цьому полі гнилі. А реалізувалося так … колишній вклав гроші в чужий бізнес. Розмов про його раптове збагачення  було багато. А я вже тоді знала, судячи з гнилим гарбузом на смітнику, що втратить гроші. Так і вийшло.

Сонник. Сняться овочі. Тлумачення сну


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".