Сонник вода сниться уві сні

Сонник вода сниться уві сні

Сонник вода сниться уві сні… У будь-яких сновидіннях, де присутня вода відбивається весь спектр емоцій і почуттів сновідячого. Однак символ води так само показує стан тонких енергій нашого фізичного тіла. Саме тому за станом, кольором, запахом води уві сні ми можемо визначити «чистоту» або «забрудненість» нашого фізичного тіла.

Багато води у снах «видно» в разі, якщо в самому найближчому майбутньому вас захлиснуть емоції. Важливо розібратися, якими: позитивними або негативними вони будуть. Це можна зрозуміти по самому сюжету сновидіння, ну і найважливіше – ваш стан і настрій всередині сну.

Сонник Вода
Вода в склянці, келиху, відрі, чаші, банці

Важливим аспектом є стан, в якому знаходиться вода. Якщо вона в посудині – відображає емоції індивідуума. Наприклад, чиста вода в склянці або келиху сниться до нових зустрічей і домовленостей, можливо і до угод. Це можуть бути як ділові відносини, так і особисті, але обов’язково торкнуться ваших інтересів, які будуть дотримані.

Повне відро води сниться до багатства, справжнього достатку в повній мірі. Це дуже хороший сон. Майже те ж саме означає побачити уві сні, як ви зачерпнули воду відром. Несете її у відрі, бачите, як несуть відра з водою або просто бачите повні відра.

Відмінність в реальності знаків таких снів буде тільки в спосібі  і час отримання вами прибутків. Вода в банці вказує на фінансові прибутки зі сфери вкладень. Це можуть бути будь-які ваші активи.

Чаша води, запропонована вам уві сні – до вступу в шлюб

Розлити воду уві сні, пролити її -до турбот, витрат, неприємностей або переживань. Дивлячись скільки розіллєте і скільки залишиться. Якщо пару крапель – дрібні клопоти. А якщо багато, то і неприємності будуть досить великі.

Вода в річці, морі, океані, озері, ставку, басейні, фонтані, ванній, колодязі.

Якщо уві сні ви побачили воду в річці, сон означає плин життя і наші почуття, що виникають по мірі проходження подій. У морі означає важливі для вас зміни, події. В океані – доленосні, значні в першу чергу для вас. Всі подальші аспекти сну треба розгадувати, враховуючи, скажімо так, рівень подій.

Іноді сниться, що плавання відбувається вночі. Такий сон пророкує події майбутнього, які поки «видно» лише інтуїтивно. Другий варіант – це приховані і невідомі всім події, але ви самі про них незабаром дізнаєтеся.

У річці з чистою водою і спокійною течією – до радісної і благополучного життя

В озері – до створення своєї сім’ї, її розширення, якщо озеро красиве і вода чиста, якщо каламутна – до смутку чи розлуки з кимось дорогим для вас. Але це тимчасово. У ставку з чистою водою – до радісних подій і любові. Вода в джерелі – рідкісний сон і дуже хороший. Такі сни сняться в випадках, коли потрібна будь-яка допомога і найчастіше в зціленні. Так ось, ваш сон говорить про те, що ви зможете отримати або добитися бажаного.

Вода в басейні означає якусь область сприйняття вашого життя, в якій присутні інші люди.

У таких сновидіннях обов’язково буде ще хто-небудь. Це і є та людина або персонажі, з якими ви будете залучені в ситуацію.

У ванній вода у сні

практично завжди вказує на хвороби або одужання і позбавлення від хвороб, якщо вода чиста. Як правило ванна – це територія «статевих відносин», хвороби так само будуть стосуватися статевої сфери (або сечостатевої).

Зверніть увагу, ми зараз розшифровуємо символ води у ванній! А не просто ванну кімнату. Є рідкісна категорія снів, коли бачать воду в унітазі. Це також сни, на які треба звертати увагу. Вони означають  проблеми вашої видільної системи і «вимоги» організму очистити шлаки! Вже будьте так ласкаві.

Вода у фонтані – до радісних подій, веселощів і безлічі позитивних емоцій, які вас зарядять надовго і оздоровлять (для хворих).

Колодязь з водою сниться до значних змін матеріального стану. Ви зможете його поліпшити. Це дуже хороший і жорсткий символ. Ніхто і ніщо не зможе перешкодити вашому благополуччю.

Загроза від води:

стрибати, тонути, падати, захлинутися водою. Вода зі стелі, крана, потоп, заливає, ллється і інше …

Загроза від води – неможливо впоратися з почуттями з різних причин. Руйнівна сила води – руйнівна сила почуттів і емоцій. Коли виходячи з-під контролю, вони керують нами, а не навпаки. Стрибати, кидатися, пірнати в воду уві сні означає небезпеку і часто необдумані, спонтанні дії з вашого боку. А ось якщо уві сні вас штовхнули в воду або ви впали в неї, то небезпека випадкова, несподівана. Тепер важливо, як далі розвивалося сновидіння. Якщо потонули або не змогли вибратися з води, до неприємностей і безвихідного становища.

Якщо попливли далі,

вибралися з води, то і з ситуації вийдіть, врятуетесь.

Вас хтось топить у воді уві сні – то в житті вас вороги зможуть довести до розорення, звільнення і просто зруйнувати ваше життя. Міняйте проекцію майбутнього!

Якщо уві сні ви побачили як тоне дитина в воді, або дитина впала в воду, то в реальності у вас буде проблема, з якою вам буде дуже важко впорається головним чином через емоційний дисбалансу. Вас ситуація настільки виб’є з колії, що ви не зможете адекватно реагувати, не справляючись з емоціями. Дуже добре буде, якщо ви врятуєте дитину, витягнете його з води, не дасте потонути. У такому випадку, ви знайдете вихід або виправите стан справ. В таких снах діти уособлюють, як правило, не самих себе, а якесь ваше «дітище» – створене вами.

Якщо уві сні вас облили брудною водою

– до ганьби і приниження. Якщо на вас потрапили бризки або краплі чистої води, незабаром ви отримаєте дуже хороші звістки.

Провалитися уві сні в воду – нещасний випадок, руйнування. В яму з водою – безсилля, важка хвороба, нещастя. Захлинатися водою уві сні означає, що наяву ви не зможете впоратися з почуттями, в разі якщо вода була чистою. Якщо каламутна, брудна, холодна, гаряча – події будуть поганими і сильно засмутять.

Стояти у воді – до переживань і розчарувань, так як це пасивна дія. Краще уві сні з такими енергіями, як вода взаємодіяти, щоб використовувати їх силу і потенціал. Дивіться афірмації із серії «Енергія тіла»

Якщо уві сні ви бачите, як вода заливає щось і утворюється потоп, сон означає провал планів, лиха і страх від усього цього.

Дивіться символ «Потоп»

Якщо вода тече зі стелі – сильний стрес. Чиста вода з крана або струмінь води тече до переживань, після яких все налагодиться. Таке сниться в випадках, коли ситуація по-іншому розрядитися вже не може. Якщо струмінь води тече з шланга, то ситуація буде більш напруженою.

Брудна вода з крана – проблеми і неприємності у домочадців.

Ллється вода уві сні до змін, так як відображає таким чином реакцію на події. Далі по контексту сну важливо розшифрувати звідки ллється вода, де і яка вона. Це і буде зазначенням на самі події: щодо чого відбудуться зміни.

Якість і характеристики води: чиста, прозора, брудна, каламутна, іржава, кришталева, тепла, холодна, джерельна і так далі …

Вода в вогні, палаюча вода – сила почуттів, що стала руйнівною, обпалює, травмуюча.

Чиста вода, прозора – здоров’я і благополуччя, чистота стосунків і почуттів, відданість, щирість. По контексту сну можна визначити, щодо чого «працює» символ.

Свята вода вказує на допомогу вищих сил в скрутній для вас справі.

Поставтеся до такого сну уважно, в ньому обов’язково будуть ще якісь вказівки на дії, які вам слід зробити. Джерельна вода уві сні означає одужання і звільнення від усього, що сильно обтяжувало ваше життя.

Вода зелена – здоров’я і енергія, хороший рівень, психічна рівновага. Вода блакитна, синя – до здійснення бажань, щастя.

Морська вода – знак благополуччя, очищення, здоров’я

Можливо і вказівка на відпочинок будь-якого виду. Солона вода, якщо вона у водоймі – зцілення, якщо в посудині – до печалі і засмучення. Тала вода означає, що все у вашому житті налагоджується і приходить в норму. Поганий період позаду. Червона вода – знак небезпеки!

Гаряча вода – переживання, стрес.

Теж саме – якщо вирує або кипляча, з тією лише різницею, що будуть неконтрольовані емоції. Холодна, крижана вода сниться до застою в справах, зупинці, можливо і охолодженню відносин. Якщо вам у сні до вподоби холод води, ви самі будете бажати припинення відносин, скасування угод, розриву зв’язків. Тепла вода – до заспокоєння і перемир’я.

Брудна вода – хвороба тіла

Каламутна вода – до розбрату, сварок, чвар, з’ясувань відносин і неприємностей від усього цього. Багато води означає сильні переживання і період хвилювань і тривог. Іржава вода вказує на хвороби.

Дії з водою: наливати, шукати, набирати, пити, лити, поливати, носити, давати, поїти, входити, виходити, збирати з підлоги воду та інше…

Наливати або набирати, черпати воду уві сні до прибутку і виконання бажань, до радості і добробуту. Вмиватися чистою водою до одужання і радості.

Пити смачну воду уві сні 

до отримання чогось життєво необхідного для вас, вкрай важливого. Виконання заповітного бажання. Пити воду з неприємним смаком, поганим запахом або просто каламутну або брудну – до життєвих випробувань і труднощів. Така сама ситуація, якщо посудина з водою з будь-якими вадами (надколота, розбивається, з тріщинами і інше).

Шукати в воді що-небудь 

спроба знайти справжнє розуміння того, що відбувається, а також вихід з ситуації, яка склалася, коли він є, але з якихось причин його «не видно», прихований, захований за нашими емоціями, страхом, відчаєм.

Пролити воду – до неприємностей і збитків. Вилити навмисно воду – втрати з власної вини. Вилити брудну воду – позбутися від неприємностей.

Давати кому-небудь  воду – розділіть з кимось свій достаток, дохід, прибуток. Поїти водою – бажання або можливість з’єднати долю в будь-якому сенсі (дивіться по сюжету сновидіння).

Лити воду – марні надії

Поливати водою неживе – втрати, а рослини – праця, за яку отримаєте нагороду.

Дихати під водою і літати над водою – сни-зцілення. Досліджуючи звіти сновидінь, в яких фігурують такі дії, можна сказати, що більшість сновидців мають особливу схильність до усвідомлених снів і таким чином відновлюють силу, енергію.

Якщо і вам таке наснилося, при бажанні можете і далі розвивати свої здатності сновиди. Якщо навчитеся з часом контролювати такі дії, як дихання під водою, польоти над водою, то і змогу керувати  подіями в реальності, створюючи їх проекції в ментальному світі, так само маете.

Входити в воду – теж, що і «увійти» в ситуацію в житті, тобто «зануритися» в події з головою, цілком. Вийти з води – сон знаменує кінець певного періоду, закінчення дій якихось факторів на ваше життя.

Вийти сухим з води уві сні

– розумійте ваш сон, практично, буквально. Вам вдасться уникнути великої біди, незважаючи на ситуацію, в якій ви опинилися або опинитеся.

Перебувати уві сні під водою – цілком бути у владі якогось впливу на ваше життя. Причому, такий вплив може бути як з боку конкретної людини, так і через вплив зовнішніх факторів в житті.

Збирати з підлоги воду – зрозумієте, що зайві емоції і загострення пристрастей до добра не доводять. Загалом, таке сниться до змін на краще, якщо вдалося зібрати воду. Значить небезпека або неприємності минули. Вода на підлозі сниться до переживань, розладу і хвороб, особливо, якщо вода була брудною.

Носити воду у відрі, бідоні, ще якійсь посудині – знак сімейного щастя, достатку.

Так само дивіться: Купатися в воді. Плавати у воді. Митися в воді. Річка і вода. Риба у воді. Дощ вода. Прибирати, витирати, мити водою.

Блоги Магикума – Обговорення Снів Онлайн

Если у вас есть вопросы, пишите их в комментарии к этой статье! В течении суток вам ответят.

В карусели ниже – реальные удивительные и мистические истории участников проекта.

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

Во всех снах есть указание на время реализации. С чего начинать изучать свои сны?  Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ


Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник лимон снится Толкование сна

  Сонник лимон снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник лимон Обсуждение на форуме2 2. Я в глубинке России, приехала к какой-то женщине с ребёнком3 Сонник лимон Обсуждение на форуме Сонник лимон. Лимон во сне символизирует встречу или общение с деловым человеком. А так же указывает на состояние деловых отношений. Если, например [...]

  Как научиться запоминать сны

  Как научиться запоминать сны

  Содержание1 Запоминать сны2 Правила проекта онейронавтов3 Правила для тех, кто хочет помнить свои сны4 Как начать видеть сны и вспоминать их после 5 Видеть сны и запоминать сны6 Как вспомнить свой сегодняшний сон И вообще любой7 Вспомнить сон8 Как сделать так, чтобы снилось то, что хочешь9 [...]

  Сонник зеркало Сбывшийся сон

  Сонник зеркало Сбывшийся сон

  Содержание1 Зеркала во снах показывают будущее – Сбывшийся сон Сонник зеркало Сбывшийся сон. Если во сне видите друг друга в зеркале. Сбывшийся сон. Предисловие: Дело происходило в марте 2014 года, когда я познакомилась с мужчиной, обратившись за оказанием услуги. Я тогда уже состояла в [...]

Показать больше
Фея