банер банер банер банер банер

Україна Росія Війна Передбачення

Україна Росія Війна Передбачення

Україна Росія Війна Передбачення. Дані оновлюються (оновлено 23.06.2021) та більш свіжі звіти знаходяться в кінці статті. Початок: Запис від 15.04.2021 року. Для даної статті буде розміщена карта України, де будуть помітки про майбутні події для областей всієї країни. Всі дані – зі звітів учасників проекту.  Оскільки люди краще всього схильні отримувати інформацію, що стосується саме їх, то аналітика майбутніх подій проводиться по даним учасників цих подій. Тих, кого вони якимось чином зачепили.  Приблизно півтора місяці тому стало видно так звані, нові проекції майбутнього, пов’язані з подіями в Україні. Тут в коментарях аккаунта і на сайті проекту їх накопичується все більше.

Афірмація “Побачити майбутнє України уві сні”

Україна Росія Війна Передбачення

Пророцтва Україна Росія Війна або мир? Таке положення завжди передує наближаючимся в часі подіям. В зв’язку з чим дана стаття, у якій зібрані загальні дані о подіях. Зараз вони наше майбутнє. Прохання – будь-ласка, відразу вказуйте регіон проживання, якщо будете доповнювати інформацію в коментарях. Це потрібно для більш чіткого розуміння, де саме відбувається та чи інша подія. Доречі, ці події торкаються не тільки українців, але і росіян, і білорусів, і деяких інших країн, та їх населення.

Книга с аффирмациями снов

На рівні підсвідомості, уві сні найкраще сприймається інформація, яка має емоційну складову. Сни з інформацією про підготовку до воєнних дій бачать ті, хто якимось чином може бути учасником цих подій:  – люди, котрі живуть в районах бойових дій, або підготовки до них; – громадяни країн – учасників бойових дій; – люди, котрі мають родичів, або знайомих призовного віку; – ті, на кому можуть відображатися зміну курсу національної валюти в зв’язку з даними подіями;

Україна Росія Війна Передбачення

Колись одна підписниця виразила невдоволення, що ми стали обговорювати пандемію та її наслідки, мовляв нащо обговорювати негативні події? Вона думала, що я завжди повинна говорити лише про хороше, але я ніколи не вчила вас закривати очі на проблему. Тим паче в багатьох снах видно саме загрозу та страх перед нею, а не саму подію. Підсвідомість дана людині щоб не ховати голову в пісок, тим самим підставляючи інші частини тіла. Вона дана щоб своєчасно отримувати інформацію та підказки, як потрібно реагувати на ту чи іншу подію. В зв’язку з цим велике прохання розповсюдити цю інформацію серед близьких та знайомих. В кінці статті соц кнопки для постинга.

Україна Росія підготовка до війни чого чекати? Всі бояться.

Сни котрі стосуються даної тематики мають снитися напередодні. В цій статті даю саме таку інформацію, та її аналіз. Проекція стала вибудовуватися приблизно півтора місяці тому. Раніше вона була лише одним із варіантів, але після деяких подій пішла в певне “русло”. В таких снах буде присутня військова тематика, символи агресії, та такі персонажі як президенти, та високопоставлені чиновники. Багато інформації про страх перед самою подією, а також багато символів новин та розмов. В символах снів слід розрізняти, що звук від чогось – це інформація, котра і є дією, та вказує на конкретну подію.

Сни – пророцтва про майбутнє 

України Росії Військових діях Передбачення zachosova: Цієї ночі меня снилася страшна війна: з пожежами біблейських масштабів… Просинаючись намагалась відігнати сон, але він продовжувався протягом всієї ночі. Доречі фільмів на подібну тематику напередодні не дивилась. Україна, м. Черкаси.

potashova7112: Я з дніпропетровщини. Тиждень тому бачила сон: поле, дуже багато людей з обох сторін, та сильна перестрілка. Я дивилась зі сторони, було дуже страшно. 

olgaion17: Я живу в Донецьку. Напередодні снився сон, коли біжу, а з неба бомби летять. Сподіваюсь це не призведе до воєнних дій. За півроку до війни в 2014 також снилися подібні сни, але тоді в них взагалі не вірилось.

yuliya2309143: Я з України, Донецька область. Ніч, йду по вулиці, незнайомий чоловік, котрий йшов неподалік від мене показує рукою на зоряне небо. Я піднімаю очі, та бачу військовий гелікоптер, котрий летить в сторону Києва. 

olesia_kashkina35: Луганськ. В лютому снився сон, де моя мати кружляє в гарному зеленому платті в дворі, а їй на зустріч іде Путін за зброєю.  

Україна Росія Війна передбачення

tparandzem: Добрий день, Вікторія. буквально вчора згадала сон, котрий приснився зимою. Я з молодшою донькою вдома, а надворі вибухи. Знаю, що на Україні йде війна, але чому в нас, в Саратовській області так чітко було чути бойові дії? Сильного страха не відчувалося, але про всяк випадок заборонила доньці виходити надвір та підходити до вікон… 

Про свій збувшийся сон я вже писала. Десь за 40 тижнів до війни у Вірменії мені приснились хлопці моєї національності у грузових військових машинах на кордоні. Я була с чоловіком, а у нього квитки в руках, та не розуміла проводжаю я його чи зустрічаю.

Сон збувся так: 27 вересня почалася війна Вірменії з Азербайджаном, котра тривала 44 дні, мій чоловік поїхав добровольцем. Ось і думаю, можливо 2 квитки – це один туди, а інший назад?

Відповідь: так, бо інакше був би “квиток в один кінець”…

Україна Київ Передбачення Україна Росія Війна

mila.la_la_ :  Я з Києва. 25 грудня 2020 року мені снився сон, що в моєму місті надворі літо. В небі з’являється тонкий, чорний слід від диму, котрий йшов далеко у хмари.

Я і усі перехожі навколо розуміли, що впала бомба, та через секунд 5 підірвалась. Таке дуже явне відчуття жаху уві сні. Ми бачимо вибух, але розрухи та жертв не видно, неначе це все відбулося на відстані. Хтось знімав на телефон, і потім ще один вибух в тому ж місці. Я запитала в незнайомої жінки – “це що, уже 2 бомби?”. На що вона мені відповіла: “це уже шоста!”. Ми всі розбіглись в пошуках укриття. Сон був дуже жахливий. 2/6 – можливо це символ часу.

Коли може початися війна в Україні – тут

tatyana_rus2019 @mila.la_la_ Вітаю, також снився сон, в якому йду по майдану Києва, а там неначе після обстрілу. Надворі вечір, ходять люди, а на площі лежать руїни як у війну. А я йду та думаю, що за показуху влаштували? Майдан же був давно, невже й досі не прибрали?! Одягнені люди були в пальта, по відчуттям була осінь, або така погода як зараз, ще прохолодно, та немає зелені.

Передбачення Росія війна наслідки Україна Росія Війна Передбачення

svintsovanadezhda: Тиждень тому мені снився сон про Шойгу! Я йшла на прогулянку в ліс, та зустріла міністра оборони Росії. Він подарував мені дві пари звичайних гірських чобіт, які я часто ношу. Попереду інженерна техніка рівняла дорогу, вирубувала ліс. Було дуже шумно, та багато пилу.

Я приміряла чоботи, вони підійшли, та кажу – далі я не піду, там дуже брудно. Думаю – як тепер гуляти буду? Та ми й пішли назад, я несу одну пару чобіт, він іншу.

Відповідь: ви військовозобов’язана в житті. Буде мобілізація, але ви її уникните.

Відповідь svintsovanadezhda: мобілізація – це вже не про мене. Я на пенсії, та маю другу групу інвалідності безстроково. У мене променева)

Україна Росія Війна Передбачення Зеленський

Сон чоловіка від 25.04.2021 року про війну в Україні. Чоловіку в ніч на вербну неділю приснився сон, що він на війні, на сході України (а реально ми живемо у Краснодарі).

Їдуть українські танки, чоловік один підбиває, та вони з товаришами чекають, що з нього вийдуть військові. Їх довго немає, але потім вони з’являються, і один з них сильно обгорілий. Чоловік його вбиває, щоб припинити муки. Його хвалять і наші і українці, мовляв – “ти все правильно зробив”.

Сон від 26.04.2021 року. Всіх вітаю, сон приснився моїй колезі, з її дозволу пишу в МАГІКУМ.

Вона стоїть серед поля, та спостерігає за всім зі сторони. Поле має жовту траву, неначе готується до збору (осінь – як символ часу). По ньому скаче Зеленський на гарному, біло-сірому коні в сторону Росії (як вона розуміла уві сні). Поряд з’являється світловолоса дівчина, на ще гарнішому білому коні та скаче поряд. Але потім з жахом дивиться вперед, розвертається та скаче назад. Зеленський дивиться на це, та з піднятою рукою і криком: ВПЕРЕД ЗА УКРАЇНУ, – скаче вперед.

Колега бачить що зі сторони Росії дуже швидко наближаються чорні хмари та починається сильний буревій. Ми з України, Київ.

Данную статью можно размещать на других ресурсах с сохранением всех ссылок, не закрывая их, с обязательным указанием сайта “Магикум” и прямой гиперссылки.

Магикум – проект онейронавтов

Практика осознанных снов (ОС)

* Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".

  Сонник агония снится Толкование сна

  Сонник агония снится Толкование сна

  Содержание1 Сонник агония снится Толкование сна Онлайн обсуждение2 Сонник агония снится Толкование сна Онлайн обсуждение Сонник агония снится Толкование сна. Агония в сновидениях является указанием на эмоциональное состояние человека, который пребывает в ней. Эмоции во снах, как правило, в [...]

  ГМО: вред или польза

  ГМО: вред или польза

  Содержание1 Что такое ГМО и как он создается?2 ГМО: вред или польза?3 Где можно встретить ГМО? Автор статьи: Evgenia_Happy ГМО: вред или польза. Почему я считаю, что ГМО продукции не место на нашем столе и в нашем теле. Тема ГМО, пожалуй, является очень «скользкой» в наше время. Я до сих пор [...]

  Сны про сапоги Сбывшиеся

  Сны про сапоги Сбывшиеся

  Содержание1 Сны про сапоги Новые осенние сапоги2 Сны про сапоги Сбывшиеся Форум3 Два варианта реализации Если приснилось как украли сапоги во сне… Сбывшийся сон участника проекта. Во сне украли мои сапоги, когда я переодевалась в раздевалке. Пока искала сапоги, украли ещё и сумку. Я [...]

Показать больше