Якщо сниться риба уві сні

исполнение желаний

 

Подписаться в Instagram

Якщо сниться риба уві сні.

Відповіді на питання … Риба уві сні — це до вагітності?

Не завжди … я дуже часто про цей символ розповідаю і все одно часто звучить питання з готовою, але не правильною відповіддю.

Риба — символ з двома основними аспектами.

І перший — він же найчастіше зустрічається — це аспект доходів, прибутку, заробітку. Отримання фінансової винагороди за якусь роботу, послугу.

Це не скарб, не виграш і не подарунок, а «улов рибалки». Що означає: ваш труд і послуги в обмін за гідну винагороду.

Особливості:

Чим більше риба — тим більший дохід.

Багато дрібної риби — це характеристика. Ви отримаєте прибуток від багатьох людей, клієнтів, покупців.

Риба (спіймана), але ви уві сні розумієте — вона вже заснула (риба не вмирає, риба засинає) — такий символ означає, що якесь джерело, яке приносло дохід — завершує своє існування.

Другий варіант.

Риба сниться жінкам до вагітності. Особливості цього аспекту символу — в таких снах рибок одна-дві.

Жінка їх ловить або за змістом сну вони якимось чином опиняються у неї

Символ риби часто сниться чоловікам. І майже завжди, як ви розумієте, вказує на те, що справа, якою він почав займатися — принесе дохід.

Коли по афірмації дивляться проекції можливого майбутнього і хочуть дізнатися, чи варто вкладатися в новий бізнес або погоджуватися на оборудку, — риба в снах-відповідях — це найкращий індикатор потенціалу бізнесу.

Плавати або купатися з рибою уві сні — знак здоров’я і благополуччя.

Одна або дві риби — у вас незабаром буде можливість здійснити важливу справу, про яку ви давно думаєте.

Плавати з рибами в морі — до майбутньої дуже важливої для вас події.

Якщо в річці — вказує на конкретний період коли відбудуться події подій, які повинні обов’язково відбутися, так як річка — символізує долю, важливі життєві події.

Жива риба що плаває уві сні в чистій воді знак сприятливих обставин в житті. Здійснюйте свої плани!

Риба в озері — віщує щасливе і благополучне життя.

Якщо риба в каламутній або брудній, зіпсованій воді — хвороба. Дуже велика мертва риба — вказує, що прибутковий проект, бізнес, справа — добігає кінця і припиняє свою дію. Те ж означає і риба на березі.

Приготована риба уві сні має різні значення. Якщо вона смажена і велика — зростання добробуту.

Смажена і дрібна риба — багато будете працювати, але дохід буде не великий.

Готувати рибу уві сні означає, що ви будете якимось чином розпоряджатися заробітком.

Чистити рибу — виправляти якісь помилки, допущені в роботі або інше значення — готуватися «здійснювати задумане». (Не дуже милозвучно, але загалом смисл такий).

Потрошити рибу — займатися непристойною справою заради заробітку.

Варена риба — знак повільності в справах. Сира, свіжа риба і її філе — знак перешкод у справах. Заморожена риба — застій у справах. В’ялена, солона і копчена риба — знак авантюр в справах, нестандартних і часто вирішення питань незаконним шляхом.

Червона риба (якщо вона красива, тут мається на увазі — без вад) — стабільний достаток, матеріальне благополуччя, риба з ікрою — великі доходи і подальше процвітання.

Синя риба — до народження хлопчика з особливими талантами або даром.

Чорна риба — приховані з якої-небудь причини доходи.

Щука — конкурент у роботі. Далі за сюжетом сну визначте, що між вами станеться.

Сом, якщо не нападає — великий куш.

Риба, що говорить — до інтуїтивних припущень, що вказує на сенс того, що відбувається у вашому житті.

Якщо уві сні риба кусає, нападає — загроза вашому становищу і статусу. Якщо в такому сні вона заподіє вам будь-якої шкоди, ви отримаєте травму — ваші плани не здійсняться і це надовго вас виб’є з колії. Так само укус риби може означати хворобу.

Різати рибу на шматки — своїми руками загубити якусь справу. Може і не свою. Може і не з хорошим наміром.

Если убить рыбу — крах дела. Если голову отрезать или просто голову рыбью видеть — убрать с дороги того, что является главным в проекте, деле. Это может быть и символическое указание, смотря чего касается в реальности ваше сновидение.

Годувати рибу — ваші дії, які дозволять реалізуватися вашим планам і успішно здійснювати діючі.

Кольорові і дуже красиві рибки — вас чекають подарунки. Якщо рибка строката, красивого кольору з переливами — рідкісний шанс, щасливий випадок, подарунок долі, здійснення заповітного бажання.

Золота риба — рідкісне везіння і здійснення бажання.

Сон, в якому ви взяли рибку в руки і вона у вас в долонях — провісник щасливого події, рідкісної удачі. Збирати рибу, а не ловити — отримаєте доходи, зароблені кимось. Це може бути і виграш або випадкове отримання вигоди.

Купити рибу — отримати бажане, розрахувавшись якимось чином за це. Але не грошима.

Якщо наснилося, що вам вдалося зловити рибу уві сні, значить, вас чекає реальне досягнення. Коли щось бажане буде належати вам. І не тільки бажане, але і заслужене.

Якщо ви руками ловили рибу — досягнення, прибуток, — все це тільки залежить від вас і лише ваша заслуга. А сон, в якому ви руками зловили рибу — провісник щасливого події, рідкісної удачі.

Сіткою зловити рибу уві сні — не тільки реальна можливість отримати хороші доходи, але і потенціал на майбутнє. Тобто, ви і далі можете продовжувати в тому ж дусі (дивіться чим зараз займаєтеся або плануєте займатися), і ваша справа в подальшому буде так само прибутковою і дохідною.

Якщо сачком ловили рибу — значить потенціал значно скромніший.

Вудкою — разова справа. Якщо приснилося, що ви зловили рибу на вудку — досягнення мети, до якої ви йшли.

Чоловікові ловля риби сниться до прибутку і доходів.

Риболовля в сновидінні вказує на грошові проекти. Чим більша риба — тим більший дохід. Велика, велика риба — до таких же великих грошей. Багато риби уві сні — прямий знак того, що бізнес буде процвітати і сама тема проекту грошова. Важливо, щоб риба дісталася вам!

Риба в відрі вказує на доходи в сім’ї.

Дохла і мертва риба означає повний провал планів і крах надій, замість очікуваних заробітків. Таке ж значення і у символів, якщо риба тухла, гнила. В цьому випадку провал по вашій власній провині, через нерішучість і зволіканя. Якщо уві сні риба з хробаками, то це вказує на підступи недоброзичливців, які не дозволили вам здійснити задумане. Віддавати таку рибу або викидати — буде можливість позбутися від проблем, а от віддати або відпускати рибу спійману і хорошу — позбутися заробленого і досягнутого за своєю власною ініціативою.

Маленькі рибки, мальки, особливо, якщо вони в посудині — це символічне відображення сперматозоїдів, і якщо жінці присниться, що вона спіймала маленьку рибку, будь вона в посудині або річці — це до зачаття, запліднення. Звичайно, хороший знак — коли вода чиста, прозора.

Якщо риби величезні — це до прибутку, матеріального добробуту, великого доходу. До речі, в афірмації Магікума «Результат ділового проекту» одним із символів сновидіння для позитивної відповіді: чи займатися розпочатим проектом і чи принесе справа і бізнес прибуток чи ні — це риба.

Якщо вагітній сниться, що вона народила рибу, сон може означати слабке здоров’я малюка або передчасні пологи.

Сни до вагітності крім риби дивіться ТУТ. До речі, до вагітності крім риби щеснятся лелеки или цаплі, кавуни.  Дивіться віщий сон «Чоловічі сльози».

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар «Время во снах» — как определить, когда сбудется сон — ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

Тренинги и вебинары Получать информацию во снах

СОННИК СБЫВШИХСЯ СНОВ

ПАРАПСИХОЛОГИЯ ВЕБИНАРЫ И ТРЕНИНГИ ПРОЕКТА

ПОМОЩЬ В ТОЛКОВАНИИ СНОВ

ЛИЧНАЯ АФФИРМАЦИЯ СНОВИДЕНИЯ (заказать)

Прямой эфир Магикум +++ VIP зона Магикум +++ Магазин Магикум

Instagram проекта Практика снов

 Исполнение желаний