Якщо сниться щур уві сні

Якщо сниться щур уві сні. Щур уві сні вказує на невірність серед друзів і колег (щури завжди селяться біля житла, точно так вони символізують людей, які вхожі у ваш будинок або мають відношення до роботи). А також може характеризувати відразливі характеристики якоїсь людини, хитрість і лукавство. Щур, гризе щось -означає мучать сумніви і турботи.

Якщо уві сні просто бачите щура, дивитеся на нього – це означає, що є людина, яка ненавидить вас. Відноситься погано і бажає вам зла. Далі важливо, що і де відбудеться зі щуром і вами. І якщо він у вашому будинку, значить цей ворог вхожий в будинок і сім’ю. На роботі, в будь-якому закладі, або на вулиці – по аналогії. А якщо пацюк нападав, кидався на вас – значить вам спробують завдати шкоди. І далі, якщо зміг вкусити, поранити, значить дійсно вам заподіють зло. Міняйте проекцію майбутнього!

Укус щура розглядається, як підступи ворогів, спрямовані на підрив репутації. Великий щур- досить сильний недруг. Чорний щур символ ворога заздрісного і підступного який ненавидить вас. Такий НЕ погребує при виборі засобів для того щоб знищити вас. Скористайтеся афірмації “Ворог мій прощавай назавжди!

КНИГА “ВІЩІ СНИ ТА УСВІДОМЛЕНІ СНОВИДІННЯ

Білий щур може вказувати на сиву людину. Рудий щур – на рудого або на хитрого брехуна. Сірий – непоказний чоловік. Так ви зможете розгадати сон і зрозуміти хто в житті і є цей “щур” зі сну.

Дуже добре, якщо ви змогли уві сні вбити щура, прогнати його, спонукати до втечі. Вбивство щура – символізує перемогу в суперечці або в суперництві. Дохлий, мертвий пацюк – це переможений противник в будь-якому випадку.

Ви з’їли щура уві сні, а таке теж сниться, значить, вашому ворогові дуже не пощастило зв’язатися з вами. Ви не просто переможете його, а знищите. Сон, в якому щур тікає – підступи проти вас припиняться.

Щур кусає за руку, сон означає, що дії ваших недругів будуть спрямовані проти ваших інтересів, справ, роботи і заробітку. Якщо за палець – неприємне з’ясування стосунків, наслідки якого вас ще довго будуть переслідувати і турбувати.

Сонник щур

Вважається, що щур не може завестися в бідному домі, адже там йому просто нічого буде їсти. Тому щур, якщо від нього не йде загроза, яка з’явилася в оселі, вважається передвісником фінансового процвітання сім’ї. Символом активності і творчого натхнення. Але це тільки в тому випадку, якщо вона в повному розумінні красива і безпечна. Такі сни дуже рідко сняться.

Миші та щури – це символи ваших ворогів і тих, хто їм підспівує проти вас.

Щур і кішка – це ті хто проти вас і ті хто “за” тільки тому, що є ворогом вашому ворогові. Якщо зможете визначити, хто в житті “кішка” – потенційно зможете об’єднати зусилля проти “щура”.

Буває, сниться і таке, що уві сні ви прикормлюєте щурів. Тут два варіанти, якщо уві сні є будь-які загрозливі знаки, значить прикормлюєте ворогів. Ну, а якщо пацюк домашній і ручний, значить “прикормлюєте” гроші в будинок. На Сході символ щури – гроші і достаток у домі.

программа начинается каждые 17 -18 лунные сутки
(отзывы и регистрация здесь)

Во всех снах есть указание на время реализации! Вебинар “Время во снах” – как определить, когда сбудется сон – ЗДЕСЬ

Когда сбудется сон?

Виктория Соколова

Автор: Виктория Соколова

Виктория Соколова - автор проекта об аналитике сновидений. Автор популярного современного сонника. Аналитик снов, собравший базу данных реализованных сновидений тысяч людей. Провела анализ, структурировала и классифицировала тысячи взаимосвязанных элементов памяти человека, из которых подсознание выстраивает информационные блоки, передавая сигналы человеку во сне. Автор книги "Вещие сны и осознанные сновидения".